Loteria Pitlane – wygraj wyjazd na Porsche Ice Force z… Szymonem Banasiem

16
Pitlane
fot. Pitlane - Tor Kartingowy - oficjalny profil Instagram

To już ostatnie godziny na wzięcie udziału w najnowszej loterii wrocławskiego toru kartingowego Pitlane. Włodarze obiektu przygotowali wyjątkowe nagrody, na zwycięzców czekają bowiem profesjonalny symulator wyścigowy, możliwość wypożyczenia supersamochodu na cały tydzień i… wyjazd na Porsche Ice Force do Finlandii z Szymonem Banasiem! Co ważne, akcja ma charytatywne akcenty.

Kika miesięcy po hucznej celebracji pierwszych urodzin oraz premierze gry „Game of Karts” wrocławski tor Pitlane powraca z kolejną akcją promocyjną i nowym konkursem! Włodarze przepełnionego „elektrycznością” obiektu przygotowali loterię, w której zakup tradycyjnych voucherów na kartingową rozrywkę pozwala na wzięcie udziału w… wyjątkowym losowaniu.

To co wyróżnia całą akcję to… przygotowane nagrody. Loteria wyłoni aż trzech zwycięzców. Pierwszy z nich otrzyma profesjonalny symulator – fotel, kierownicę, manipulatory oraz konsolę. Drugą nagrodą jest supersamochód. Dzięki kooperacji z wypożyczalnią Fazi Cars jeden ze szczęśliwców odbierze kluczyki do ulubionego wozu. Pitlane pokryje zaś wszystkie koszty tygodniowego wynajmu. Wisienką na torcie jest jednak główna nagroda – wyjazd na Porsche Ice Force z… Szymonem Banasiem – kolekcjonerem i miłośnikiem motoryzacji!

Zobacz też: PZM: „Uspokajamy, mamy rozwiązanie na „nowe” SKJS”

Żeby wziąć udział w loterii wystarczy zakupić jeden z voucherów o wartości od 100 do 349 złotych, a następnie zarejestrować swój kod na stronie internetowej toru. Vouchery znikną z witryny Pitlane’u już o północy – nie warto zatem zwlekać, lepiej zrealizować zamówienie odpowiednio wcześniej. W drugiej połowie lutego przeprowadzona zostanie oficjalna relacja na żywo, podczas której pracownicy obiektu wyłonią trzech szczęśliwców. Warto nadmienić, iż loteria ma także aspekt charytatywny. Każdy kto zakupi voucher może zadecydować o… przekazaniu go dalej, a wejściówki trafią do podopiecznych dolnośląskich domów dziecka!

Czasu jest coraz mniej, wszystkie informacje o loterii znajdziecie na oficjalnej stronie akcji.

Pitlane – elektryfikacja, którą pokochasz

Przy okazji, Pitlane to przede wszystkim jeden z najciekawszych i… najnowocześniejszych torów kartingowych w Polsce, oferujący iście elektryzującą rozrywkę. Nie dajcie się zwieść pozorom, wózki napędzane na prąd dają mnóstwo frajdy, co sprawdziliśmy osobiście kilka miesięcy po oficjalnym otwarciu obiektu. Dziś jesteśmy po… „elektrycznej” stronie mocy!

Na torze zlokalizowanym we wrocławskiej galerii Wroclavia czeka na Was niespotykana do tej pory atrakcja – gra „Game of Karts” stworzona przez francuską firmę Sodi. Co ciekawe, dolnośląski obiekt jest dopiero… szóstym torem na świecie wyposażonym w to wyjątkowe oprogramowanie. W dużym uproszczeniu, „Game of Karts” to przeniesienie koncepcji Mario Kart do świata kartingu. Tu też przyjdzie Wam rywalizować o wygraną, rozstawiać pułapki, używać „turbodoładowania” i strzelać rakietami w oponentów. Jednakże zamiast bitwy na ekranie sami staniecie się częścią gry, wsiadając do nowoczesnych, elektrycznych maszyn. Obszerną recenzję „Game of Karts” znajdziecie w 42. wydaniu magazynu Rally and Race.

Komplet informacji o Pitlane Wrocław znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej obiektu. Po więcej wieści ze świata kartingu, również amatorskiego, zapraszamy na rallyandrace.pl.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!