poniedziałek, 6 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaRajdyPoloński w RWD - Lubiak w R5 w stawce Tarmac Masters

Poloński w RWD – Lubiak w R5 w stawce Tarmac Masters

Stale aktualizowana lista zgłoszeń na 5.Tech-Mol Rally zapełniła się po brzegi w mgnieniu oka. Obsada w tym roku będzie naprawdę bardzo mocna – na starcie pojawi się kilka ciekawych nazwisk z czołówki RSMP, a nawet z ERC!

Wśród nich jest Maciej Lubiak, który zgłosił Hyundaia i20 R5. Po roku startów „w ośce” Lubiak wraca do dobrze znanego sobie i20 R5, którym planuje także wystartować w marcowym OMV Maxxmotion Rally SlovakiaRing, czyli pierwszej rundzie Słowackiego czempionatu. Po raz trzeci w karierze na trasach TM pojawi się Dariusz Poloński we Fiacie 124 klasy RGT. W klasie PRO 2 nastąpi kilka debiutów w samochodach Rally4. W Peugeotach 208 tej specyfikacji zaprezentują się Kamil Bolek i Grzegorz Bonder.

 Chwietczuk potwierdził start

Duet Hołowczyc Racing zgłosił Skodę Fabię Rally2 w klasie PRO, która liczy już ponad osiem załóg. Dla Chwietczuka start w ubiegłorocznej edycji TM był debiutem na rajdowych trasach za kierownicą czeskiej konstrukcji.

Foto:Maciej Niechwiadowicz

Czołówka z tras RSMP

Przygotowujący się do debiutanckiego sezonu w cyklu RSMP Artur Sękowski tradycyjnie wystartuje z Kubą Brzezińskim, który również będzie towarzyszył Arturowi na odcinkach krajowego czempionatu tylko, że w roli rywala w zupełnie innej klasie.

Niewiadomą zostaje start Wojtka Chuchały. Popularny „Siemanko” kilka godzin po zgłoszeniu Skody Fabii Rally2, wycofał ją ze zgłoszenia. Natomiast wśród zawodników znanych z tras RSMP wystartuje także Szymon Cieślak w Fordzie Fieście Rally4 oraz Jacek Nowaczewski, który zasiądzie u boku Michała Kujawy (Honda Civic).

W roli pilota pojedzie także Adam Sroka z Bartłomiejem Senkowskim w Hondzie Civic ze stajni Kostka Motorsport.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Policja odpowiada na zarzuty po kontrolach na Barbórce

Informacja o zatrzymywaniu rajdowych samochodów przez policję i kontrolowaniu ich jak normalnych aut w dniu Rajdu Barbórka...

SuperOES Tor Poznań – 5 runda – wyniki i onboard

SuperOES Tor Poznań - przedostatnia runda sezonu odbyła się w dzień Rajdu Barbórki Warszawskiej, czyli 4 grudnia....

Karowa bez sensacji, Kajto nie oddał korony

Rajd Barbórka to finał sezonu, a finałem Barbórki jest ulica Karowa. W tym sezonie na najsłynniejszej polskiej...

Dyskwalifikacja załogi Łukasz Byśkiniewicz i Adam Jędraszek

Łukasz Byśkiniewicz i Adam Jędraszek dotarli do mety 59 Rajdu Barbórka. Jednak załoga została zdyskwalifikowana za pomoc...

Teatr jednego duetu

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak wygrywają 59 Rajd Barbórka. Zawodnicy Lotos'a zgarnęli wszystkie odcinki tegorocznej Barbórki. Na...

NAJPOCZYTNIEJSZE