sobota, 30 września, 2023
Strona głównaAktualnościMaciej Wisławski wystąpił w programie "Duży w Maluchu''

Maciej Wisławski wystąpił w programie „Duży w Maluchu”

Maciej Wisławski to absolutna legenda polskiego świata motorsportu i jeden z najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych pilotów rajdowych. Były „umysłowy” Krzysztofa Hołowczyca, Leszka Kuzaja czy Łukasza Byśkiniewicza wystąpił w internetowym programie „Duży w Maluchu”, autorstwa Filipa Nowobilskiego.

Niewiele jest osób, które z miejsca nazywać będziemy „legendami”, a ich imię i nazwisko wywoływać będzie wyłącznie pozytywne skojarzenia. Bez wątpienia, jedną z nich jest Pan Maciej Wisławski. Znakomity polski pilot, który zasiadał na prawym fotelu… największych, rodzimych kierowców rajdowych. Wisławski wystąpił niedawno w internetowym programie Filipa Nowobilskiego „Duży w Maluchu”, który publikowany jest na platformie YouTube.

„Skromny ogrodnik ze Skierniewic”, jak sam wspomina o sobie Maciej Wisławski, w ponad trzydziestominutowym materiale zabiera widzów w kolejną, po prostu arcyciekawą podróż. Pan Maciej opowiada między innymi o swoim wyuczonym zawodzie i pasji do ogrodnictwa, kontaktach z rodziną i małżonką, podejściu do świata czy strachu na prawym fotelu. Tych, którzy oczekują kilku spektakularnych fraz i kontrowersji musimy poważnie rozczarować. Wisławski nie angażuje się w konflikty. O każdym wypowiada się z należytym szacunkiem. Potrafi jednak uderzyć celnie i stanowczo, zwłaszcza w przypadku oceniania kierowców na polskich drogach. Mimo tego, Pan Maciej tradycyjnie roztacza nad sobą aurę szczęśliwego, spełnionego człowieka. I prawdziwego eksperta, którego warto posłuchać z wielką uwagą.

Zobacz też: Poznaliśmy kalendarz RSMP na sezon 2023. Jest wyczekiwany debiut!

Zachęcamy do polubienia profilu Macieja Wisławskiego w mediach społecznościowych, na którym Pan Maciej regularnie opowiada o swoich startach – zarówno tych teraźniejszych, jak i historycznych. Jego wpisy to prawdziwa kopalnia rajdowych wspomnień, zaś przede wszystkim – pozytywnej energii, uśmiechu oraz szczerej, prawdziwej ludzkiej życzliwości.

Carlo Abarth
31 marca 1949 roku założyłem przedsiębiorstwo motoryzacyjne sygnowane własnym nazwiskiem. Stworzyłem dziesiątki świetnych, pełnych duszy samochodów... A dzisiaj piszę dla Rally and Race. Nie tylko o maszynach z emblematem skorpiona na masce.

NOWOŚCI

68. Rajd Wisły – Wróblewski / Wróbel na prowadzeniu po 8 odcinkach!

Rajd Wisły Skoda
68. Rajd Wisły ma mocnego lidera! Po 8 odcinkach specjalnych na Serwis D - Żywiec Amfiteatr z...

Karkuszewski szóstym mistrzem WORK STUFF Super S Cup

Adam Karkuszewski odniósł zwycięstwo w ostatnim wyścigu sezonu 2023 i został Mistrzem Polski WORK STUFF Super S...

Rajd Chile 2023. Wyniki po pierwszej pętli

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

Bracia Lempertowie z jednakową ilością punktów przed finałem 318is Cup PL

Marcin Lempert odniósł swoje szóste zwycięstwo w sezonie 2023 318is Cup PL, które pozwoliło mu zrównać się...

Drabent odnosi kluczowe zwycięstwo w walce o tytuł WORK STUFF Super S Cup

Jerzy Drabent odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu finałowej rundy WORK STUFF Super S Cup na Torze Poznań....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here