Mecz Narodów na łódzkiej Moto Arenie

fot. Adrian Skorupski

Na łódzkiej Moto Arenie w najbliższą sobotę odbędzie się czwarta edycja Meczu Narodów imienia Heleny Skrzydlewskiej. Na stadionie Orła Łódź zobaczymy cztery drużyny. Zawody będą transmitowane na żywo na antenie Motowizji.


Pierwszy raz Mecz Narodów odbył się w 2018 roku jako swego rodzaju otwarcie stadionu w Łodzi. Wcześniej wystartowali na nim zawodnicy Orła w rywalizacji ligowej, jednak wtedy mecz przerwano z powodu opadów deszczu. W ubiegłych latach dwa zwycięstwa odnosiły “Kangury”, czyli zawodnicy z Australii. W 2019 roku kibice mogli celebrować wygraną polskich “Orłów”. Reprezentanci Polski i Australii ponownie pojawią się na Moto Arenie, a ich rywalami będą rosyjskie “Wilki” oraz zespół Europy.

Jak zwykle nie zabraknie topowych zawodników. W Łodzi wystartują między innymi Patryk Dudek, Przemysław Pawlicki czy tegoroczny uczestnik cyklu Speedway Grand Prix Robert Lambert. Na swoim domowym stadionie zaprezentują się także zawodnicy Orła Łódź, między innymi Marcin Nowak, Norbert Kościuch, Luke Becker, Brady Kurtz i Ben Ernst.

Początek transmisji z Meczu Narodów na antenie Motowizji w sobotę, 4 września o 17:40.
• Mecz Narodów – Moto Arena Łódź – transmisja – sobota, 4 września, godz. 17:40
• Mecz Narodów – Moto Arena Łódź – retransmisja – czwartek, 9 września, godz. 16:30