Młodzi kierowcy kartingowi na inauguracji ROK Cup Poland 2015

Ponownie zapraszamy wszystkich fanów kartingu na kolejne zawody rangi mistrzowskiej.
To super gratka dla kochających sporty motorowe i towarzyszące im emocje, gdzie zapach benzyny i ryk silników przyprawia w gęsią skórkę.
Już w ten weekend 25-26 kwietnia 2015 roku odbędzie się inauguracja 13 sezonu rywalizacji Rok Cup Poland.  Na torze AWIX Racing Arena w Toruniu zobaczymy czołówkę zawodników najliczniejszej serii kartingowej ROK, którzy powalczą o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2015.
Nowy sezon rozgrywek również zapowiada się niezwykle emocjonujący i ponownie będzie obfitował w liczne niespodzianki. Bardzo wyrównany poziom rywalizacji na torach w całym kraju, to atut tej serii kartingowej, która z roku na rok staje się w Polsce coraz bardziej popularna.
6975418560521867435_n
W zawodach zobaczymy również naszych młodych kierowców kartingowych – członków tarnowskiego klubu TTSK K-TEAM działającego przy Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów – Kacper Szczurek, Piotr Dembiński, Maciej Skuza, Karol Panek, Kajetan Gawron, Szymon Marut, Oliwier Jaciów, Marcel Kuc, Gabriel Łukasiewicz, Krzysztof Kłusak, Krzysztof Gardziel, którzy powalczą o jak najlepszy wynik na inaugurację nowego sezonu rozgrywek.
Jak sami mówią motywacja i chęć jazdy w zawodach jest ogromna; ” Już nie możemy się doczekać kiedy wsiądziemy do gokartów by wystartować w wyścigu. Brakowało nam tych ogromnych emocji towarzyszących każdym zawodom. Mamy nadzieję, że ten sezon startów będzie bardzo udany”.
MINOLTA DIGITAL CAMERA
Ponownie czeka nas dawka dużych emocji oraz świetna oprawa całości zawodów.
Trzymamy kciuki za wszystkich tarnowskich zawodników i życzymy bardzo udanego występu.
Dziękujemy serdecznie Partnerom i Sponsorom, którzy wspierają nas nie tylko finansowo i umożliwiają udział zawodników tarnowskiej sekcji kartingowej w zawodach rangi mistrzowskiej. Wielkie dzięki dla Promotorów Sportu Kartingowego w Tarnowie i Małopolsce.

Wszystkich zapraszamy na relację LIVE z zawodów.
Fani dyscypliny będą mogli zatem śledzić zawody w dwóch odsłonach – w sobotę i niedzielę.

Szczegóły na stronie: www.live.motoresults.pl

Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom.

 7756540570755582673_n
inf.pras.