poniedziałek, 5 czerwca, 2023
Strona głównaAktualnościNajciekawsze Auto Motorsportowe - ruszyła druga edycja plebiscytu!

Najciekawsze Auto Motorsportowe – ruszyła druga edycja plebiscytu!

To już druga edycja plebiscytu jakiego dotychczas w branży motorsportu nie było. Najciekawsze Auto Motorsportowe – plebiscyt, w którym internauci głosują nie na zawodników a na ich motorsportowe auta.

Za każdym z nominowanych aut stoi historia jego tworzenia, modyfikacji, setki roboczogodzin, wyrzeczeń, problemów, i pokonanych trudności ich właścicieli, mechaników i konstruktorów.

W każdej z kategorii zwycięzca wyłaniany będzie poprzez głosy internautów.
-najciekawsze auto driftingowe
-najciekawsze auto rajdowe
-najciekawsze auto offroadowe
-najciekawsze auto wyścigowe

Wśród nominowanych aut są nazwiska bardzo znanych, jak auto Kajetana Kajetanowicza, Miko Marczyka, Patryka Mikiciuka, Mery Czepiel czy driftingowego mistrza Europy Piotra Kozłowskiego ale także prawdziwych pasjonatów, którzy w swoje auto włożyli oprócz części dużo miłości i zaangażowania.

Głosowanie odbywa się będzie na stronie www.karolinapilarczyk.pl/plebiscyt i potrwa do 19 marca 2023 roku. Zwycięskie auta poznamy podczas eventu Wielkie Motoryzacyjne Show – to coroczna impreza dla fanów motorsportu z okazji inauguracji sezonu driftingowego Karoliny Pilarczyk, która w tym roku odbędzie się 22 marca 2023 w HULAKULA w Warszawie .

Karolina Pilarczyk to niekwestionowana królowa polskiego i europejskiego driftu. Od lat ma misję promowania nie tylko driftingu ale wszystkich dyscyplin motorsportu. Plebiscyt na Najciekawsze Auto Motorsportowe – to autorski pomysł duetu Karolina Pilarczyk i jej trenera Mariusza Dziurleja.

„Kochamy motorsport i uwielbiamy o nim opowiadać. Wiem ile godzin spędzamy z Mariuszem w warsztatach gdzie modyfikujemy nasze auta. Wiemy doskonale, ile potrzeba czasu, środków, pomysłów czasami zaskakujących rozwiązań żeby osiągnąć to co się chce. Z budową tych aut często wiąże się tzw. „krew, pot i łzy” wylane przy pracy. Te konstrukcje to prace zespołowe – całe teamy: konstruktorzy, mechanicy, kierowcy, spoterzy – wszyscy łącznie tworzą takie auto. Dlatego, nominując auto – jednocześnie doceniamy pracę całych teamów a nie tylko popularność jeżdżącego w nim kierowcy ;). Mam nadzieję, że widzowie, czytając opis nominowanych aut, poczują tą pasję, tkwiącą w ich twórcach, a to zainspiruje ich do realizowania swoich marzeń” – zachęcają do udziału w plebiscycie Karolina i Mariusz. Nagrody w plebiscycie będą mogli wygrać także głosujący.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Kajetanowicz i Szczepaniak stają na podium WRC2 w Rajdzie Sardynii

Świetny debiut w nowym samochodzie rajdowym zaliczyli Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, którzy rywalizowali w ostatnich dniach...

Damian Litwinowicz wygrywa 2 rundę ERX w Portugalii

Damian Litwinowicz zapisuje na swoje konto kolejną rundę Mistrzostw Europy Rallycross. Polak tryumfuje na Portugalskim torze Montalegre....

42 Rajd Podlaski 2023 | ACTION by MotoRecords.pl

Grzegorz Grzyb i Adam Binięda wygrywają 42. Rajd Podlaski
42. Rajd Podlaski wygrała załoga Grzegorz Grzyb i Adam Binięda. Zobaczcie jak rywalizacja podczas 3 rundy RSMP...

WRC Rajd Sardynii 2023! – „Jumps & max attack!!”

Rajd Sardynii 2023
Opada kurz po szutrach Rajdu Sardynii! Na włoskich odcinkach specjalnych najszybsi byli Thierry Neuville i Martijn Wydaeghe....

Wielki szlem Verstappena w Grand Prix Hiszpanii

Verstappen_Grand Prix Hiszpanii
Max Verstappen odniósł bezapelacyjne zwycięstwo w Grand Prix Hiszpanii na torze Barcelona-Catalunya. Holender po starcie z pole...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here