Otwarcie sezonu ze sportowym akcentem na Torze Autek pod Legionowem

Sezon letni za pasem co widać po budzącej się zieleni i kolejnych wydarzeniach dla miłośników motoryzacji. A jeśli jest to połączone także z rywalizacją na czas i bezpieczeństwem jazdy to robi się ciekawie.

Z takiego założenia wyszedł nowy właściciel obiektu w Józefowie obok Legionowa. W minioną sobotę odbył się piknik motoryzacyjny otwierający nowy sezon. Pogoda pomogła więc odczucia były jak z wakacyjnego wydarzenia. Pewnie też dlatego obiekt odwiedziło sporo osób dla których samochód to coś więcej niż tylko transport z punktu A do B.

Można było w bezpiecznych warunkach docisnąć gaz do dechy. Zmierzyć się z innymi na krętej trasie i zobaczyć na ile zdaje się moc, a na ile precyzja i technika jazdy. Wszystko w atmosferze pikniku więc goście przybyli całymi rodzinami.

Obiekt w Legionowie dał próbkę swoich możliwości z których będzie można korzystać przez najbliższy sezon. Na początku roku widzieliśmy już SuperOesy organizowane dla kierowców amatorów. Do tego dochodzi jeszcze jazda po płycie poślizgowej, offroad czy jazda na trolejach. To cele szkoleniowe, ale z akcentem sportowym.

Oryginalnym pomysłem jest Liga Seicento dla dzieciaków i młodzieży. Już od 120cm wzrostu, będzie można spróbować swoich sił w wyczynowych warunkach. Fiaty Seicento zostały specjalnie przygotowane dla młodych przyszłych kierowców. To najprostsza i najtańsza opcja za nim zacznie się inwestycje w wyścigi czy rajdy. Idealne, aby zapoznać się z prowadzeniem pojazdu. Nawet jeśli nie planujemy kariery sportowej dla młodzieży. To świetna alternatywa dla spędzenia wolnego czasu, czy znalezienia zamiennika dla wszechobecnych tabletów i telefonów.

Rusza Liga Seicento toru Autek. Wystarczy umówić się na jazdy, dopisać się do grupy i dokonać pomiaru czasu. Raz w miesiącu wyłonione zostaną trzy najszybsze czasy. Pierwszą nagrodą będzie 3h indywidualne szkolenie rajdowe z instruktorem na

Szkolenie przez rywalizację, w Lidze Seicento co miesiąc mają być wyłaniani najlepsi adepci. Będą nagrody rzeczowe oraz bonusy na kolejne jazdy, aby cały czas poprawiać swoje umiejętności.