Pomysł na prezent choinkowy dla fana motorsportu

145

Wielkimi krokami zbliżają się Święta. To ulubiony okres kojarzony z choinką i prezentami. Każdy bardzo lubi otwierać prezenty z ciekawością czy Mikołaj przyniósł kolejne skarpetki czy może coś innego tym razem.

Podsumowany kilka pomysłów dla tych co poszukują inspiracji z prezentami pod choinkę. Coś dla miłośników motoryzacji i sportów samochodowych. Coś co mogą mieć zawsze ze sobą lub udekorować swój pokój lub garaż.

Pierwszy pomysł to unikatowe koszulki z klasycznymi autami rajdowymi. To nasz indywidualny projekt, nie powtarzalny w innych sklepach. Koszulki wysokiego gatunku, aby na długo starczyły i trzymały fason. Koszulki w kolorach białym i czarnym.

Druga opcja to kolekcja plakatów w formacie B2 (480 x 680mm). Tutaj również są nasze unikatowe projekty. Można przyozdobić pokój albo garaż. Styl klasyczny pasuje do każdego wnętrza.

Zapraszamy do zakupu w naszym sklepie online. Dostępne są oczywiście bieżące i archiwalne numery, prenumerata oraz pakiety w promocyjnych cenach. Jest czym zapełnić przestrzeń pod choinką.

Do okresu świątecznego działa promocja choinkowa na koszulki i plakaty z kodem: TURBO#B. Zachęcamy do korzystania.

fot. sklep.rallyandrace.pl