Rajd Dakar: X-Raid w poszukiwaniu maski „Hołka”

21
Dakar
fot. Krzysztof Hołowczyc

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. X-raid prosi kibiców o pomoc w znalezieniu… maski, którą załoga z Polski zgubiła na 11. etapie.

Na facebookowym profilu X-raidu pojawił się dość… niecodzienny wpis. Niemiecka stajnia poprosiła kibiców o pomoc w odnalezieniu mask, którą Hołowczyc i Kurzeja zgubili dzisiaj na trasie Rajdu Dakar. Element wyczynowego Mini JCW znajduje się gdzieś w okolicy 125. kilometra czwartkowej próby. Jak na razie nie wiadomo, czy zguba powróciła do biwaku…

Zobacz też: PZM: „Uspokajamy, mamy rozwiązanie na „nowe” SKJS”

Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja piastują 47. lokatę w królewskiej kategorii Ultimate. Ich strata do Sainza i Cruza wynosi ponad 89 godzin. Mimo trudności, usterek i wypadku reprezentacja Azoto Power prze naprzód, zbierając środki na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Magdalena Zając oraz Jacek Czachor znajdują się dwa oczka wyżej.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.