Rajd Zimy już 17.12.2023! Jedna próba bez wstępu dla kibiców

Rajdy Skierniewickie

IV. Eliminacja Skierniewickiego Rajdu Samochodowego „Rajd Zimy 2023” odbędzie się w niedzielę 17.12.2023. Niestety na próbę Elektrociepłownia nie wejdą kibice.

Kibice nie zostaną wpuszczeni na teren odcinka Elektrociepłownia ze względu na Alert Antyterrorystyczny wprowadzony na wszystkich tego typu obiektach w Polsce. W obecnej sytuacji geopolitycznej jego ogłoszenie nie dziwi i w naszej opinii nie na miejscu jest dyskusja na ten temat. Organizatorzy jednak się nie poddają i przeprowadzą kultowy odcinek. Zobaczycie go na zdjęciach i onboardach. Na pozostałe odcinki, których dokładny przebieg załogi poznają w niedzielę kibice wstęp mają i są mile widziani. W tym momencie wiemy, że będą to również dobrze znane w Skierniewicach oesy Bełchów 1 i Bełchów 2 Bru-Bet.

Zapowiadana nawierzchnia to mieszanka asfaltu, betonu i szutru. Przewidywany jest również śnieg za którego obecność trzymamy kciuki.

Jeśli mieszkasz w centralnej Polsce i szukasz pomysłu na spędzenie niedzieli, polecamy! Będzie to też okazja na spotkanie Macieja Wisławskiego, który jest Komandorem Rajdu Zimy.

Po więcej informacji zapraszamy na wydarzenie na Facebooku: Link

Rajd Zimy Skierniewice 2023