„Sand Job” – znamy datę premiery przedostatniego odcinka „The Grand Tour” [trailer]

87

Clarkson, Hammond i May powracają! Poznaliśmy datę premiery przedostatniego odcinka „Grand Tour”. „Sand Job” pojawi się na platformie Amazon Prime już za kilka dni, dokładnie… 16 lutego!

Dowiedzieliśmy się, iż kultowe trio wyrusza w kolejną, epicką… piaszczystą podróż. Tym razem Clarkson, Hammond i May podążać będą śladami Rajdu Paryż-Dakar, a „Sand Job” przeniesie widzów na pustynne bezdroża Mauretanii oraz Senegalu. I choć Dakar kojarzy się nam z morderczym maratonem, prezenterzy wsiadają do… luksusowych kabrioletów!

Zobacz też: PZM: „Uspokajamy, mamy rozwiązanie na „nowe” SKJS”

Jeremy Clarkson zasiadł za kierownicą Jaguara F-Type, Richard Hammond wybrał Astona Martina DB9 Volante, zaś James May postawił na włoską elegancję – Maserati GranCabrio. Bez obaw, nie zabraknie szalonych modyfikacji, podobnych do odcinka „A massive hunt”.

Cytując pierwsze zdanie zwiastuna, Panowie przemierzali już pustynie, jednak tym razem trafiają na największą – Saharę. Będzie wybuchowo, nie tylko ze względu na pola minowe!

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.