Super Sprint Prima Aprilis

Fot. Kamil Bać

Nie, to nie jest żart! Już 1 kwietnia 2023, w Niechobrzu, w gminie Boguchwała, zainaugurowane zostaną Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego PZM 2023 w Super Sprincie. W imprezie pod nazwą Super Sprint Prima Aprilis może wystartować każdy chętny posiadacz prawa jazdy!

Impreza, organizowana przez Automobilklub Rzeszowski, odbędzie się w miejscowości Niechobrz, w okolicach Krzyża Milenijnego, na 2-kilometrowej próbie sprawnościowej, stanowiącej fragment odcinka testowego Rajdu Rzeszowskiego. Park serwisowy, badanie kontrolne i biuro imprezy znajdować się będą na parkingu przy Sanktuarium w Niechobrzu.

W imprezie mogą wziąć udział wszyscy chętni posiadacze prawa jazdy i sprawnych, dopuszczonych do ruchu drogowego samochodów. Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej do 29 marca (środa), do godz. 23:59. Ilość miejsc ograniczona!

Każda załoga przejedzie próbę sprawnościową trzykrotnie, a przejazdy odbywać się będą w godzinach od 11:30 do 14:30. Wcześniej odbędzie się odbiór dokumentów, badanie kontrolne samochodów oraz zapoznanie z trasą.

Szczegóły imprezy, zasady zgłoszeń i wysokość wpisowego dostępne są na stronie internetowej organizatora: http://www.automobilrzesz.pl/ oraz w wydarzeniu na portalu Facebook: https://www.facebook.com/events/142584275394707/.

Zapraszamy do udziału!