wtorek, 4 października, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNA TOPIETest #1 - Porsche 911 Turbo S - spodnie do zadań specjalnych...

Test #1 – Porsche 911 Turbo S – spodnie do zadań specjalnych [podcast]

Od kilku dekad Porsche wyznacza standardy w trudnej sztuce łączenia luksusu z niewyobrażalnymi wręcz osiągami. Wszystko to przy zachowaniu klasycznej linii. Wisienką na torcie gamy 911 był od zawsze model Turbo S – prawdziwe, uliczne opus magnum wyczynowej motoryzacji. Czy generacja 992 nawiązuje do sukcesu swoich prekursorów? I dlaczego porównujemy Porsche Turbo S do… pary spodni?

Porsche. Dla milionów użytkowników dróg to fraza nierozerwalnie łącząca się z marzeniami. Dla tysięcy petrolheadów i miłośników motoryzacji to wręcz wzór samochodu sportowego… Perłą w koronie gamy 911 jest niewątpliwie model Turbo S. Najpotężniejsze, najmocniejsze oraz… najdroższe Porsche do codziennego użytku. Jak w świetle tej zapowiedzi kształtuje się generacja o numerze 992? Czy najnowsza konstrukcja zasługuje na charakterystyczny emblemat na zderzaku? I dlaczego porównujemy Porsche do pary spodni? Wbrew pozorom, w tym wypadku wszystko… pasuje jak ulał, co dokładnie wyjaśnię w dzisiejszym podcaście!

fot. Roman Podfigorny & Podfigor Foto-Team

911 powodów do zakochania

„Test” to nowy format podcastów na Rally and Race. W tej formule weźmiemy na warsztat najciekawsze samochody dostępne na rynku. Pod nasze skrzydła trafią zarówno maszyny typowo sportowe, ociekające wręcz duchem motorsportu, jak i auta cywilne, służące nam do poruszania się z punktu „A” do punktu „B”. Oczywiście, pod lupę weźmiemy ich walory użytkowe, wykonanie, stosunek jakości do ceny i komfort jazdy. Jednak przede wszystkim skupimy się na wrażeniach z jazdy oraz… emocjach, które odczuwa się na fotelu kierowcy.

Jeśli spodobały się Wam nasze podcasty, zachęcam do sprawdzenia pozostałych formatów, które cyklicznie publikuję na łamach Rally and Race. „Obiady czwartkowe” to moja próba połączenia światów motoryzacji i kulinariów, w „5 wnioskach po” w subiektywny sposób komentuję najważniejsze motorsportowe wydarzenia, przede wszystkim z F1, WRC i RSMP.

Komplet danych technicznych modelu 911 Turbo S znajdziecie na oficjalnej stronie Porsche.

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na prawdziwe tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora, z czym chce związać swoją dziennikarską przyszłość.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Maksymiuk na Maxa!: „Mają rozmach skurczybyki!”, czyli finał Drift Masters w Łodzi [Felieton]

Myślałem i głęboko w to wierzyłem, że w Polskim "skostniałym" i "zaściankowym" motorsporcie zorganizowanie imprezy na stadionie...

140 zgłoszeń na MP i CEZ Rallycross na Slovakiaring

Organizator podał prowizoryczną listę zgłoszeń na zawody Mistrzostw Polski i FIA CEZ Rallycross na Slovakiaring. Na starcie...

Puchar Toru Słomczyn – rywalizacja dla kierowców amatorów

W najbliższy weekend kierowcy z Warszawy i okolic będą mieli idealną okazję do rywalizacji na torze wyścigowym....

Best of Rajd Wisły 2022 – Kupchuck Records

Kolejna dawka ciekawych ujęć z trasy 67 Rajdu Wisły. Zapraszamy do produkcję filmową od Kupchuck Records.

Wierzbicki mistrzem Unitel Mazda MX-5 Cup 2022

Najmłodszy kierowca tegorocznej, drugiej edycji pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland już w piątek po południu, po...

NAJPOCZYTNIEJSZE