Time Attack Trophy SZKOLENIE – 17.04.2021

Brawo dla organizatorów! Pierwsza runda Time Attack Trophy 2021 odbyła się w formie szkolenia na terenie Motopark Toruń! W maseczkach, bez naruszeń i z rewelacyjną frekwencją.

Obszerniejsza relacja pojawi się jak zawsze w wydaniu papierowym, jednak najszybciej jak to możliwe dzielimy się z Wami najważniejszymi informacjami, po tej jednej z niewielu, o ile nie jedynej imprezie amatorskiej, która mimo trudnej sytuacji w kraju i na świecie odbyła się w ten weekend. Odbyła się zgodnie z zasadami, przy zachowaniu dyscypliny ze strony organizatorów oraz uczestników.

Kierowcy ze względu na sprzęt podzieleni na cztery klasy (+ buggy) walczyli o najlepszy czas okrążenia asfaltowej części toru. Zapowiadany przelotny deszcz, był tak bardzo przelotny jak to tylko możliwe i chwilowo pomieszał szyki jedynie w klasie 4.

Najlepszy czas imprezy oraz wspomnianej klasy 4 osiągnął Łodzianin – Marcin Markowicz (Subaru Impreza) – 29.254 s. W klasie 3 triumfował popularny „Kickster” – Sebastian Kraszewski (Mazda RX-8) – 31.347 s. Klasę 2 wygrał Marek Białka (MazdaMX-5) – 31.879 s, a pierwszą Dawid Lontkowski (Honda Civic) – 31.735 s. W klasie Buggy sklasyfikowano trzech kierowców, najlepszy z wynikiem 31.453 s, był Maksym Guranowski.

Zapraszamy na nasz profil Facebookowy, gdzie znajdują się pierwsze zdjęcia ze szkolenia.