piątek, 1 grudnia, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościUkradziona Mazda MX-5 rozbita, pijany złodziej

Ukradziona Mazda MX-5 rozbita, pijany złodziej [Bydgoszcz]

Mazda MX-5 rozbita w Bydgoszczy, głównym bohaterem pijany złodziej. Tak, tytuł nie kłamie. Auto zostało skradzione, a jazdę złodziej zakończył na torowisku, po wcześniejszym trafieniu krawężnika i słupa trakcyjnego.

Mazda MX-5 NA – model o którym pisaliśmy jako o świetnej lokacie kapitału, niestety w tym przypadku została skradziona i rozbita. Do zdarzenia drogowego doszło 23 września w godzinach wieczornym. Auto najpierw zostało ukradzione. Kilka chwil później, na rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy kierujący nim zahaczył o krawężnik, a następnie z impetem uderzył w słup i zatrzymał się na barierkach, wygradzających torowisko.

Na miejscu pojawić się musiała straż pożarna, która jak się okazało wydobyła nie kierowcę, a… Złodzieja! Ten nie dość, że rozbił właśnie ukradzione auto, niszcząc przy tym infrastrukturę drogową, to dodatkowo ma na koncie sądowy zakaz prowadzenia. Mało?

Złodziej pod wpływem alkoholu

Wyniki badania krwi wskazały, że osobnik był pod wpływem alkoholu.

Mazda MX-5 pijany złodziej Bydgoszcz

Niestety w ten przykry sposób właściciel stracił pięknego youngtimera, bo sądząc po zdjęciach odbudowa nie tyle nie będzie prosta, co wręcz jest niemożliwa. Odszkodowanie ściągnąć trzeba z (w naszej opinii) niskiego sortu człowieka, który wg wskazań lokalnych mediów został przewieziony do szpitala w ciężkim stanie.

Ubolewamy nad tym, że właściciel w tak podły sposób stracił ten kultowy wóz i trzymamy kciuki za szybkie otrzymanie zadośćuczynienia.

fot. bydgoszcz.naszemiasto.pl

Darek Rifter
Darek Rifter
W realu introwertyk, w sieci ekstrawertyk. Lubi emocje, lecz w życiu wdraża zdrowy umiar. Pisze nie tylko o motosporcie, ale również o moto plotkach.

NOWOŚCI

Trwa badanie kontrolne przed 61. Rajdem Barbórka

Trwa badanie kontrolne przed 61. Rajdem Barbórka. Jesteśmy na miejscu! Badanie Kontrolne do 61. Rajdu Barbórka zlokalizowane jest...

Łukasz Borowski: „Mam nadzieję, że zobaczymy się na Karowej!”

Borowski
Łukasz Borowski to stały bywalec superoesów i amatorskich imprez torowych, na których święcił już niejeden triumf. Przed...

Czy to koniec The Grand Tour? Nakręcono już ostatni odcinek?

Grand Tour
Wygląda na to, że słowa Clarksona wypowiedziane w 2019 roku okazały się prorocze... Według najnowszych doniesień, Amazon...

61. Rajd Barbórka – utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice

Dosłownie godziny dzielą nas od startu 61. edycji Rajdu Barbórka. Włodarze Warszawy poinformowali o wszystkich utrudnieniach w...

61 Rajd Barbórka – harmonogram i relacje LIVE

Już w sobotę 2 grudnia wielki finał sezonu za sprawą 61 Rajdu Barbórka. W tegorocznej edycji zmierzy...

NAJPOCZYTNIEJSZE