will.i.am tworzy muzykę inspirowaną Formułą 1

Amerykański raper William James Adams, posługujący się pseudonimem will.i.am, wydał właśnie nowy singiel „LET’S GO”. To jego druga w ostatnim czasie piosenka inspirowana Formułą 1.

Członek zespołu Black Eyed Peas nawiązał współpracę z mistrzostwami świata na czas sezonu 2023, która ma zakończyć się wydaniem solowego albumu jesienią tego roku. Pierwszy utwór „THE FORMULA”, zaśpiewany wraz z Lilem Waynem, został wydany w maju, przed Grand Prix Miami.

Teraz artysta wypuścił nowy utwór, w którym artystą współuczestniczącym jest J Balvin.

„Jestem podekscytowany połączyć moje pasje – wyścigi samochodowe o wysokich osiągach i muzykę. To pionierska współpraca. Naszym celem jest przełamanie tradycyjnych granic poprzez połączenie muzyki i wyścigów, stworzenie niezapomnianych doświadczeń i pokazanie nowym fanom, jak ekscytująca jest F1, a także zaprezentować najlepszych artystów i wykonawców na świecie” – powiedział Adams.

Formuła 1 bardzo mocno otworzyła się na współpracę ze światem rozrywki od czasu przejęcia praw komercyjnych przez Liberty Media. Wszyscy pamiętamy chyba słynny teledysk grupy The Chemical Brothers.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata motorsportu obserwuj serwis RALLY and RACE w Wiadomościach Google.