Intensywny tydzień dla Inex24 Rally Team

Wśród Fiest R2, jakie kibice będą mogli oglądać na trasach finałowej rundy Mistrzostw Polski będzie również biało-czerwony Ford duetu Igor Pietrzak i Michał Kłos. Załoga w Arłamowie zakończy swój pierwszy sezon startów w Klasie 4F, a jednocześnie będzie to ich debiut na tych trasach.

Igor Pietrzak: „Razem z Michałem, mamy kolejną intensywną dawkę rajdów. Nie opadły jeszcze emocje po świetnej Barbórce Cieszyńskiej, a już wyjeżdżamy na odcinki Rajdu Arłamów. Te dwie imprezy są bardzo różne od siebie, ale po „Cieszynce” jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni. Chciałoby się, żeby wszystkie rajdy okręgowe, były na tak wysokim poziomie pod względem trasy, bo to świetna szkoła rajdowego rzemiosła. W Klasie Gość mieliśmy kilkunastu naprawdę mocnych rywali, więc można powiedzieć, że była to mini runda RSMP. Nie ustrzegliśmy się przygód, a z doborem opon trafiliśmy tylko na pierwszą pętlę, ale mimo to z jazdy czerpaliśmy naprawdę dużą przyjemność. W trzecim starcie, udało się w końcu dojechać do mety na cieszyńskim rynku, więc przedostatnią rundę RSMŚl podsumowujemy pozytywnie.

Dziękuje bardzo całemu zespołowi za świetne przygotowanie samochodu, a w szczególności Magdzie Wilk, za jej pomoc.

 Inex Foto 01 (Autor Grzegorz Rybarski)

Cieszynka” była dobrym trening przed Arłamowem. Frekwencja będzie niska, ale to koniec sezonu, więc emocji nie będzie brakować, zwłaszcza że warunki na trasie mogą być różne. My przede wszystkim jedziemy zbierać nowe doświadczenia i kolejne ważne kilometry. Mam nadzieję, że tak jak w Cieszynie, dotrzemy do mety w dobrych nastrojach.

Dziękuje partnerom, którzy wspierają nas przez cały ten sezon: INEX, Uranos, Mistal, Novium, Metaltech oraz MyWorks.”