40. numer magazynu Rally and Race – premiera

fot. Rally and Race

Koniec odliczania! Oficjalnie, w Wasze ręce oddajemy najnowszy, 40. numer magazynu Rally and Race. Odkrywamy bohatera naszej okładki oraz sporo szczegółów odnośnie zawartości najnowszego wydania. Zapraszamy do 150 stron… kipiących od motorsportu!

Praca dziennikarza, choć na pozór łatwa, to żmudny kawałek chleba. Mówiąc w skrócie, to ciągła walka z terminami, nieustanna presja czy niekończące się, drobne poprawki, mające udoskonalić finalny projekt. Są jednak takie momenty, które wynagradzają cały nasz trud. Jednym z nich jest chwila, w której odbieramy jeszcze gorące, świeżo wydrukowane sztuki naszej gazety. Dziś mamy je w ręku! Przed Wami 40. numer magazynu Rally and Race!

Na przeszło 150 stronach znajdziecie wszystko to, co w motorsporcie kochamy najbardziej. Nie zabraknie kluczowych wiadomości ze świata rajdów, wyścigów, Formuły 1, rallycrossu cross country oraz simracingu. Jak zawsze, przygotowaliśmy wiele obszernych wywiadów, felietonów czy… kontrowersyjnych materiałów, których jak sami wiecie, nigdy nie unikamy. Emocjonująca jest sama okładka… Tak, w 40. wydaniu znajdziecie jeszcze więcej… driftu!

fot. Rally and Race

40. numer Rally and Race – odsłaniamy karty

W najnowszym, już 40. wydaniu magazynu każdy znajdzie coś dla siebie. Tym razem spory nacisk położyliśmy na świat driftu – w numerze znajdziecie między innymi szczerą rozmowę z włodarzami serii Drift Open, czy pierwszy wywiad z nowymi organizatorami Driftingowych Mistrzostw Polski. Nawiasem mówiąc, ozdobą tego działu będzie artykuł poświęcony postaci Tobiasza Puściana. Możecie być więc pewni, iż w tym roku drift odegra u nas… istotną rolę!

Materiałem numeru jest szczery do bólu wywiad z Kacprem Wróblewskim. Zawodnik Orlen Teamu bez ogródek opisuje nam tę gorszą, znacznie smutniejszą stronę batalii w RSMP. Po pierwsze, Kacper wspomina o swoich pierwszych błędach i trudnych początkach. Po drugie, odpowiada na pytanie, czy w rajdach samochodowych można mieć przyjaciół. A po trzecie, rozwija swoje autorskie powiedzenie mówiące o tym, że „rajdy to nie… rurki z kremem”.

fot. Rally and Race

Podsumowując, co znajdziecie w tym numerze?

  • Kacper Wróblewski opisuje ciemniejszą, nieznaną stronę rajdowej rywalizacji
  • Jak wygląda świat w bocznej szybie? Tobiasz Puścian zdradza tajniki driftingu
  • Damian Litwinowicz ogłasza swoje plany na rallycrossową, biało-czerwoną szarżę
  • Ostatecznie rozprawiamy się z kontrowersjami związanymi z 60. Rajdem Barbórka
  • Mery Czepiel oprowadza nas po Torze Poznań, dzieląc się swoimi wspomnieniami
  • Emerytura w wieku… 28 lat? Patryk Krutyj tłumaczy powody swojego odejścia
  • Karol Himber opowiada o tym, jak zbudował prawdziwe, time-attackowe imperium
  • Przedstawiamy kilka pomysłów, mających przywrócić blask czempionatowi RSMP
  • O sezonie 2023 rozmawiamy z organizatorami Drift Open i „odnowionego” DMP
fot. sklep.rallyandrace.pl

W centrum wydarzeń, w klasycznej formie

Gwarantujemy, kupując własny egzemplarz otrzymacie klasyczną i profesjonalnie wydaną gazetę. Z grubym, „mięsistym” papierem o charakterystycznym zapachu. Lektura pozwoli Wam przenieść się w samo centrum motorsportowych wydarzeń – systematyzując wiedzę przed inauguracją ulubionych czempionatów i przenosząc Was wprost na kluczowe odcinki specjalne czy tory wyścigowe. Również te… wirtualne. Jesteście gotowi, by przeżyć z nami kolejną przygodę? Sprzedaż 40. wydania magazynu Rally and Race właśnie wystartowała!

Pamiętajcie, że kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie, nie płacicie za przesyłkę. W środę 5 kwietnia gazetę odnajdziecie też w sieci EmpikTutaj znajdziecie najbliższy salon.

Nie zapominajcie też, że najświeższe motorsportowe newsy, porady i relacje znajdziecie na rallyandrace.pl. Codziennie przybliżamy Wam realia kluczowych, światowych turniejów, nie zapominając również o imprezach typowo amatorskich, z których… sami się wywodzimy.