wtorek, 6 czerwca, 2023
Strona głównaInformacje prasowe40. numer magazynu Rally and Race - start preorderu

40. numer magazynu Rally and Race – start preorderu

Wielkimi krokami zbliża się premiera 40. numeru magazynu Rally and Race. Już wkrótce w Wasze ręce oddamy ponad 150, przepełnionych motosportem stron. Gotowi na kolejną, wspólną przygodę? Mamy dla Was nowość! Możecie zakupić magazyn w preorderze, i otrzymać swój egzemplarz… w pierwszej kolejności!

Kochani, z dumą możemy ogłosić, iż ostatecznie zakończyliśmy ponurą, zimową przerwę, zaś rodzimy i światowy motorsport budzi się w końcu do życia. Wystartowały już czołowe, ogólnoświatowe czempionaty. Za nami trzy rundy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC oraz trzy wyścigi F1. Dosłownie na dniach z kopyta ruszą również serie rangi Mistrzostw Polski. Mówiąc wprost, zaczynamy ekscytować się tym, co wszyscy kochamy. To znakomita chwila, żeby odpowiednio przygotować się na tegoroczne kibicowanie, i usystematyzować wiedzę. Przychodzimy więc z pomocą zapowiadając… 40. wydanie magazynu Rally and Race! Jedyną, profesjonalną gazetę przesiąkniętą motorsportem kupicie już dziś, w preorderze.

Zamawiając swój egzemplarz już teraz możecie mieć pewność, iż pierwsze sztuki jeszcze gorącej od druku gazety trafią właśnie pod Wasze drzwi. Więc… zapraszamy do zakupów!

fot. sklep.rallyandrace.pl

40. numer Rally and Race – w centrum wydarzeń

W 40. numerze naszego magazynu udało się zamknąć prawdziwą esencję motorsportowych emocji. Znajdziecie tu wszystkie kluczowe wiadomości ze świata rajdów, wyścigów, driftu, F1, rallycrossu, cross-country i simracingu. Nie boimy się kontrowersyjnych tematów, czy zadawania trudnych pytań. Pokażemy ciemniejszą stronę profesjonalnych zmagań w RSMP, i na chłodno ocenimy grudniowe wydarzenia na Barbórce. Mocno postawiliśmy też na strefę magazynową, dodając do niej kilka… arcyciekawych wywiadów. Dowiecie się z nich między innymi dlaczego „rajdy to nie rurki z kremem”, jak zbudować time-attackowe imperium, i czy warto przejść na emeryturę w wieku 28 lat. Nie mogło także zabraknąć relacji z imprez czysto amatorskich. Mocno się tym szczycimy – nie zapominamy, skąd sami pochodzimy!

Do naszego „papierowego padoku'” wjeżdżają gwiazdy z różnych czempionatów. Spotkacie Kacpra Wróblewskiego, Damiana Litwinowicza, Marcelinę Czepiel oraz… Patryka Krutyja. A to wciąż nie wszystkie asy z naszego dziennikarskiego rękawa. Nie zdradzamy najlepszego! Możemy Was zapewnić, że strony przepełnione są… gęstym obłokiem dymu!

fot. sklep.rallyandrace.pl

40. numer Rally and Race – ruszamy!

Jesteście gotowi, aby przeżyć z nami kolejną przygodę? Aby znów wziąć do ręki klasyczną, porządnie wydaną gazetę, w której papier ma ten charakterystyczny, przyjemny zapach? Cóż, usiądźcie głęboko w fotelu, zapnijcie pasy i… czekajcie na przyjazd Waszego kuriera. Premiera 40. magazynu Rally and Race już w przyszłym tygodniu. Zaczynamy odliczanie!

Pamiętajcie, że kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie, nie płacicie za przesyłkę. Niebawem gazetę odnajdziecie także w sieci Empik – tu możecie znaleźć najbliższy salon.

Wszystkie najważniejsze, motorsportowe treści znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na prawdziwe tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora, z czym chce związać swoją dziennikarską przyszłość.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Zwycięski finał Damiana Litwinowicza – Portugalia ERX

Zapraszamy na pełną relację z finałowego wyścigu Mistrzostw Europy Rallycross na torze Montalegre w Portugalii. Damian Litwinowicz...

Cenne punkty za 4. miejsce Rajdzie Podlaskim

Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski zaprezentowali bardzo dobre tempo podczas 42. Rajdu Podlaskiego, zajmując 4. miejsce w...

Kajetanowicz i Szczepaniak stają na podium WRC2 w Rajdzie Sardynii

Świetny debiut w nowym samochodzie rajdowym zaliczyli Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak, którzy rywalizowali w ostatnich dniach...

Damian Litwinowicz wygrywa 2 rundę ERX w Portugalii

Damian Litwinowicz zapisuje na swoje konto kolejną rundę Mistrzostw Europy Rallycross. Polak tryumfuje na Portugalskim torze Montalegre....

42 Rajd Podlaski 2023 | ACTION by MotoRecords.pl

Grzegorz Grzyb i Adam Binięda wygrywają 42. Rajd Podlaski
42. Rajd Podlaski wygrała załoga Grzegorz Grzyb i Adam Binięda. Zobaczcie jak rywalizacja podczas 3 rundy RSMP...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here