Adam Driver z ciętą ripostą na polskim pokazie filmu „Ferrari”

171

Adam Driver trafił na nagłówki branżowych portali filmowych po niecodziennej sytuacji, do której doszło na festiwalu Camerimage w Toruniu. Odtwórca roli Enzo Ferrariego w najnowszej produkcji Michaela Manna w niecenzuralny sposób odpowiedział na słowa krytyki jednego z polskich widzów. Jakie były prawdziwe intencje aktora? Pytanie, czy był to żart, czy oznaka zmęczenia i irytacji?

Aktor znany przede wszystkim z takich produkcji jak „Gwiezdne Wojny” (rola Kylo Rena), „Dom Gucci” czy „Historia Małżeńska” wziął udział w w sobotniej gali otwarcia festiwalu. Widzowie mogli zapoznać się z przedpremierowym pokazem „Ferrari”, a następnie spotkać się z odtwórcą roli legendarnego Enzo. Driver przez blisko godzinę odpowiadał na pytania publiczności, chętnie wdając się w dyskusję. Lecz jedna z rozmów wyraźnie nie przypadła mu do gustu. Widz postanowił bowiem… otwarcie skrytykować jakość efektów specjalnych.

Zobacz też: „Ferrari” – klimatyczny zwiastun filmu Michaela Manna

Jak usłyszycie w powyższym nagraniu, jeden z uczestników spotkania stwierdził, iż w jego ocenie efekty specjalne i sceny wypadków są nieco „tandetne” oraz „przestarzałe”. Autor tezy spytał Drivera o jego opinię. Aktor bez chwili namysłu wypalił „Pi**** się, nie wiem”. Później nieco zmieszany gość poprosił o zadanie kolejnego pytania… Co dość ciekawe, ta sytuacja wzbudziła sporo kontrowersji, wywołując medialną dyskusję. Jedni uważają, że zachowanie Adama było żartem, zaś sam Driver ma po prostu nieco specyficzne poczucie humoru. Według nich sytuację należy obrócić w niepamięć. Inni twierdzą, że Driver czuł wielką irytację z powodu ruchu na sali i sporej grupy ludzi, która przedwcześnie opuściła konferencję. Jaka była prawda? Nie wiemy. Nie wiemy też co Driver myśli o… ostatecznej formie efektów specjalnych. Ich jakość ocenimy już za parę tygodni (premiera 29 grudnia).

Światową premierę „Ferrari” zaplanowano na 31 sierpnia na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Produkcja Micheala Manna została już nominowana do Złotego Lwa.

 

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 41. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.