czwartek, 30 czerwca, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaWyścigiGSMPBorgWarner przed Czarną Górą

BorgWarner przed Czarną Górą

Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po pierwszych dwóch rundach sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, a przed nami już kolejny wyścig. Już w ten weekend Karol i Szymon udadzą się do Siennej, gdzie na trasie prowadzącej z Siennej do Przełęczy Puchaczówka odbędzie się Wyścig Górski “Stronie Śląskie – Czarna Góra 2022”.

Do 3. i 4. rundy GSMP zgłosiło się 39 zawodników, w tym 7 zgłosiło się w grupie 2, a 6 w klasie 2b, tej samej, w której w tym sezonie startują reprezentanci BorgWarner Polish Racing Team.

 Po bardzo udanym 19. Wyścigu Górskim Prządki BorgWarner Polish Racing Team nie zwalnia tempa i już w ten weekend bierze udział w kolejnych rundach sezonu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Tym razem Karol i Szymon pojadą do Siennej (woj. dolnośląskie, pow. kłodzki).

Karol: Nie zwalniamy tempa. Wyścig w Korczynie był dla mnie bardzo udany, zaraz po zakończeniu niedzielnego ścigania odwieźliśmy samochody do garażu i ostatnie dwa tygodnie spędziliśmy na usuwaniu wszystkich defektów które powstały w Korczynie. Wprowadziliśmy kolejne poprawki i zaczęliśmy też powoli ustawiać Skodę. Mam nadzieję, że w Siennej będzie jeszcze szybciej niż w Korczynie. Zapraszam wszystkich do kibicowania!

 Szymon: Na Korczynie miałem małą przygodę która sprawiła, że auto straciło geometrię. Oczywiście usterka już jest naprawiona i w pełni sprawnym samochodem jadę na Czarną Górę. Konkurencja w klasie i grupie jest bardzo mocna, więc to będzie dość emocjonujący weekend. Zapraszam wszystkich do kibicowania! Trzymajcie za nas kciuki, na pewno będziemy walczyć o jak najwyższe lokaty.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Polski zespół Subaru Historic Rally Team na trasach WRC

Już po raz siódmy zespół Subaru Historic Rally Team stanie na starcie Rajdu Mittelrhein (w randze WRC...

Szutrowych zmagań ciąg dalszy – trzecia runda Motul Gravel Cup 2022

W nadchodzący weekend (01-02.07) na terenie obiektu Atlas Ward Speed Academy w Kamieniu Śląskim odbędzie się trzecia...

Zobacz i usłysz P25 + wnętrze [wideo]

Najnowsze dziecko ze stajni prodrive czyli Subaru Impreza P25. W materiale nagranie z przejazdów oraz szczegółowa prezentacja...

Kaprzyk powalczy o podium w świątyni prędkości

Mateusz Kaprzyk gotowy na kolejny wyścig European Le Mans Series w sezonie 2022. Zawodnik ORLEN Team zapowiada...

Przełożona pierwsza runda World RX1e

W nadchodzący weekend miało odbyć się wielkie otwarcie nowego sezonu FIA World Rallycross Championship 2022 na powracającym...

NAJPOCZYTNIEJSZE