środa, 28 września, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościDzwon Marcina Wilusza na 12. rundzie GSMP

Dzwon Marcina Wilusza na 12. rundzie GSMP [wideo]

Niedzielna rywalizacja w ramach 25. Grand Prix Sopot – Gdynia, 12. rundy GSMP rozpoczęła się od poważnej kraksy Marcina Wilusza. Zawodnik stracił kontrolę nad swoją Hondą Civic i z impetem wbił się w drzewo. Na szczęście, mimo dużej prędkości, Wilusz wyszedł z samochodu o własnych siłach, bez żadnych obrażeń.

Kraksa miała miejsce praktycznie na samym początku pierwszego, wyścigowego podjazdu w ramach 12. rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Na nagraniu wideo (ok. 4:35) widać pędzącego Marcina Wilusza, który najpierw traci panowanie nad samochodem, a potem wypada z drogi i uderza w okoliczne drzewo. Na uznanie zasługuje szybka akcja służb bezpieczeństwa, które zareagowały natychmiast, wzywając karetkę na trasę. Warto zauważyć, że ambulans pojawił się na miejscu mniej więcej po… minucie od wezwania!

Zwycięzcą porannych treningów i pierwszego podjazdu został Sebastian Stec (Ford Fiesta). Wyniki poszczególnych przejazdów 25. Grand Prix Sopot-Gdynia dostępne są na tej stronie.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

19 Rajd Włocławski – Choceń 2022 – KJS – zapowiedź

19 Rajd Włocławski - Choceń 2022, będący III Rundą MOB w KJS odbędzie się w niedzielę, 16 października. Zachęcamy do udziału i kierujemy na organizatora - Automobilklub Włocławski.
19 Rajd Włocławski - Choceń 2022, będący III Rundą MOB w KJS odbędzie się w niedzielę, 16...

Best of 6 runda MP Rallycross [wideo]

Najciekawsze sytuacje na Autodromie Słomczyn podczas minionej 6 rundy Mistrzostw Polski Rallycross i Pucharu Polski Autocross. Weekend...

Kajetanowicz po testach przed WRC Rajdem Nowej Zelandii [wideo]

Kajetan Kajetanowicz ma już za sobą szutrowe testy przed WRC Nowej Zelandii. Polska załoga zapoznała się już...

Toyota GT Series Polska – trzecia runda na torze w Kielcach

Dobiega końca drugi sezon Toyota GT Series Polska. W tym roku do zawodów zapisało się ponad 110...

Piotr Więcek przed szansą na tytuł Mistrza Europy w driftingu

W najbliższą sobotę oczy wszystkich kibiców driftingu zwrócone będą na łódzką Moto Arenę, gdzie odbędzie się ostatnia...

NAJPOCZYTNIEJSZE