Miłość… na oesach 91. Rajdu Monte-Carlo

fot. wrc.com

Okazuje się, że rajdowe emocje prowadzić mogą do… miłosnych uniesień i cielesnych zbliżeń! Jak widać na załączonym obrazku, niektórzy kibice dali upust swoim uczuciom na… odcinku WRC!

Ta romantyczna opowieść wydarzyła się na południu Francji, na chłodnych, alpejskich zboczach nieopodal Monte-Carlo. Rajdowe emocje zbliżyły do siebie dwie osoby. Ryk wydechów uruchomił działanie hormonów, a świst turbiny sprawił, że krew spłynęła… zdecydowanie niżej. Zakochana para nie czekała na „przegrupowanie” w hotelu, nie potrafiła uszanować też zasady „parku zamkniętego”. Do zbliżenia doszło na oesie…

Pech chciał, że wszystko nagrały kamery oficjalnej transmisji WRC, a świadkiem tej… zapewne pięknej miłości, był Grek, Jourdan Serderidis. Na szczęście kierowca Pumy podróżuje tak wolno, że dynamiczne ruchy kochanków były więcej niż… zauważalne.

Jak na razie w tabeli 91. Rajdu Monte-Carlo dzieli i rządzi jeden z faworytów, Sebastien Ogier. Francuz wygrał wszystkie, dotychczasowe próby i pewnie przewodzi w „generalce”. Zakończyła się pierwsza, piątkowa pętla, zawodnicy wrócą do rywalizacji o 14:23. Jeżeli przegapiliście niuanse wczorajszych, nocnych prób, zapraszamy do podsumowania dnia.

Klasyfikację generalną 91. Rajdu Monte-Carlo znajdziecie na naszej stronie: Podsumowanie i wyniki Rajdu Monte-Carlo 2023.