środa, 27 września, 2023
Strona głównaAktualnościPiotr Ilnicki zebrał rekordową kwotę na aukcji WOŚP. Zwycięzca pojedzie do Portugalii

Piotr Ilnicki zebrał rekordową kwotę na aukcji WOŚP. Zwycięzca pojedzie do Portugalii

Piotr Ilnicki aktywnie udzielał się w tegorocznej WOŚP. Utytułowany kierowca reprezentował sztab MotoOrkiestry Kraków i wystawił na licytacji możliwość dołączenia do zespołu podczas zagranicznej rundy wyścigów górskich. Osiemnaście osób biło się o zwycięstwo do ostatnich chwil!

Piotr Ilnicki wystawił na aukcji WOŚP możliwość dołączenia do jego ekipy podczas rundy mistrzostw Europy rozgrywanej w portugalskiej Bradze. W ramach wylicytowanej kwoty organizator zapewnia przelot (tam i z powrotem), zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem, uczestnictwo we wszystkich akcjach i atrakcjach podczas wyścigu.

Zobacz: Piotr Ilnicki odsłania nową maszynę. Krakowianin powalczy o europejskie trofea

Ponadto zwycięzca weźmie udział w treningu na trasie, badaniu kontrolnym, serwisie, kibicowaniu na trasie, a także w ceremonii wręczania pucharów na zakończenie rundy. To jednak nie koniec niespodzianek, ponieważ Piotr Ilnicki postawił twardy warunek.

Zapowiedział, że w przypadku przekroczenia kwoty 2500 zł, zwycięzca licytacji będzie mógł zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. I tak się stało!

Przeczytaj koniecznie: Wspomóż WOŚP i leć z ekipą Piotra Ilnickiego do Portugalii

Licytacja przekroczyła najśmielsze oczekiwania i cieszyła się ogromna popularnością. W podbijaniu stawki brało udział aż osiemnaście osób. Po wielogodzinnej, zaciętej batalii stawka dobiła do 5244 zł. To najwyższa kwota zebrana w ramach jednej aukcji w całym sztabie MotoOrkiestry Kraków! Pieniądze trafiły na konto WOŚP i pomogą w walce z sepsą.

Z tej okazji Piotr Ilnicki przygotował specjalny upominek dla szczodrego zwycięzcy licytacji – Pana Wojciecha. To kalendarz z osobistym podpisem Jurka Owsiaka. Co ciekawe, nie jest to osoba związana ze światem motorsportu.

Pan Wojciech zamierza połączyć przyjemne z pożytecznym i zabiera w podróż dwójkę swoich dzieci. Rodzinne trio po raz pierwszy w życiu będzie obcować z tak szybkimi maszynami. Wylot zaplanowano na 18 maja 2023 r. z krakowskiego lotniska Balice prosto do Porto.

Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

NOWOŚCI

Podwójny pożar BMW Bartosza Ostałowskiego na DMP w Poznaniu

Finałowa runda Driftingowych Mistrzostw Polski na torze Poznań była niezwykle pechowa dla Bartosza Ostałowskiego. Jego BMW aż...

F1, WRC, RSMP w telewizji publicznej? Kibicu, wypełnij formularz KRRiT

KRRiT
Formuła 1, Rajdowe Mistrzostwa Świata, a może RSMP lub WSMP w... publicznej telewizji, całkowicie za darmo? Taki...

Harmonogram WSMP 9 i 10 – Tor Poznań

WSMP
Sezon ma się ku końcowi także w WSMP. Po wizycie na Słowacji Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski wracają...

SuperOES IX Runda – Tor Kielce – action wideo

Kompilacja wszystkich najciekawszych przejazdów IX rundy SuperOesu na torze Kielce. Na tej rundzie kierowcy jechali w najbardziej...

68. Rajd Wisły – Harmonogram imprezy

Rajd Wisły
To jest już koniec - kolejny sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski powoli dobiega końca. Została nam tylko...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here