Polacy nie gęsi i… swoje Skoda R5 Taxi mają!

335

Skoda Fabia Rally2 evo w roli taksówki, a Wojciech Chuchała za „fajerą”? Trzy razy tak, chcemy dowiedzieć się jak zamówić taką „taryfę”! Ekipa zakładów bukmacherskich Superbet odwzorowała kultowy spot reklamy Skoda Motorsport oraz ich akcję „Taxi R5”.

Pamiętacie fantastyczny spot czeskiego oddziału Skody, w którym Jan Kopecky (na tamtą chwilę świeżo upieczony czempion WRC2 i Rajdowych Mistrzostw Czech) wcielił się w rolę kierowcy taksówki? Po ulicach Pragi podróżowała wtedy Fabia R5 w zielonych barwach, a zawodnik Skoda Motorsport przewoził niczego nieświadomych klientów, zapewniając im dawkę niezapomnianych wrażeń. Okazuje się, że Polacy nie gęsi. I swoje „Taxi R5” mają!

Za całą inicjatywą stoi ekipa Superbet. Tym razem Fabię R5 zastąpiła wersja Rally2 evo, kostkę czeskiej Pragi… kostka ulicy Karowej, a za sterami zasiadł mistrz Polski i mistrz Europy ERC2, Wojtek „Siemanko” Chuchała. Mało tego, gościnny udział w spocie ma też człowiek orkiestra polskiego futbolu, Sławomir Peszko. Trzeba przyznać, wyszło świetnie!

Zobacz też: PZM: „Nie chcieliśmy uderzać w żadną grupę, a rozwiązać palący problem”

W sezonie 2023 Wojciech Chuchała wystartował tylko w dwóch, oficjalnych imprezach. Na oesach 67. Cieszyńskiej Barbórki uplasował się na drugim miejscu, tuż za załogą Orlenu – Kacprem Wróblewskim i Kubą Wróblem. Na prawym fotelu czerwonej Fabii zasiadał wtedy Damian Syty. „Siemanko” pojawił się też na Barbórce. Wraz z Sebastianem Rozwadowskim finiszował na trzeciej pozycji w „generalce”, Kryterium Asów zakończył na siódmej lokacie. Przyłączamy się do głosu tysięcy kibiców – mamy nadzieję, że Wojtek powróci do bardziej regularnych startów. Ekipo Superbet, ten mariaż na pewno Wam się opłaci. Gwarantujemy!

PS: Superbet, Pani w 0:36 ma raczej niezapięte pasy. A tego stanowczo nie pochwalamy!

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.