RSMP – miłość w czasach „bezkrólewia”

RSMP
fot. sklep.rallyandrace.pl

Jak ocenić ubiegłoroczną kampanię Mistrzostw Polski i czego spodziewać się po sezonie 2024? Dokąd zmierza dziś cykl RSMP? W końcu, czy można pasjonować się oesową rywalizacją w czasach sportowego „bezkrólewia”? Odpowiedź na te pytania znajdziecie już w najnowszym, 43. numerze magazynu Rally and Race!

Czy Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski 2023 były naprawdę tak „straszne”, jak je wszyscy malują? Czy faktycznie jesteśmy świadkami końca tego pięknego sportu, istnego „łabędziego śpiewu” oesowej batalii nad Wisłą? Wielu kibiców i sympatyków widowiskowej jazdy na opis widzi dziś przyszłość w ponurych barwach. My staramy się jednak odnaleźć tak potrzebny optymizm. W okresie rajdowego „bezkrólewia” o emocje zadbają bowiem… motorsportowe „książęta”! To w nich, młodych, biało-czerwonych talentach, widzimy dziś potencjał na wielkie triumfy, ogromne emocje i… rodzime sukcesy na zagranicznej scenie.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

W 43. numerze magazynu Rally and Race znajdziecie obszerny felieton, w którym pokrótce podsumujemy minioną kampanię, stawiając także pierwsze wnioski odnośnie tegorocznych zmagań. Oddając cesarzowi co cesarskie, skupimy się na wspomnianych już „książętach”. Młodym narybku, który z powodzeniem podgryza już bardziej doświadczonych oponentów. Odpowiemy też na pytanie, czy cykl RSMP da się lubić, czy można jeszcze fascynować się tabelą poszczególnych rajdów. My wierzymy, że tak. I spróbujemy Was do tego przekonać!

Grzyb
fot. RSMP – oficjalny profil Facebook

RSMP w 43. numerze Rally and Race!

Magazyn Rally and Race to… jedyne, klasyczne czasopismo o motorsporcie wydawane w Polsce. Dokładamy więc wszelkich starań, aby w Wasze ręce trafiła przyjemna w lekturze, profesjonalnie wydana gazeta, przesiąknięta emocjami z rodzimych i zagranicznych aren. Na przeszło 150 stronach znajdziecie relacje, felietony i reportaże ze świata rajdów, driftu, wyścigów, cross country, rallycrossu, kartingu, czy simracingu. Nie zapominamy również o imprezach amatorskich, na których wykuwane są młode talenty. Wszystko to zamykamy w spójną formę – wydaną na grubym, przyjemnie pachnącym papierze. Bez grama kokieterii, w 43. wydanie włożyliśmy mnóstwo serca i emocji, dopieszczając każdy możliwy szczegół. Rally and Race to magazyn od pasjonatów, dla pasjonatów. Dla ludzi z adrenaliną we krwi!

Pamiętajcie, iż kupując magazyn w naszym oficjalnym sklepie nie zapłacicie za przesyłkę. 43. wydanie odnajdziecie również w sieci Empik – tutaj możecie znaleźć najbliższy salon.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!