sobota, 30 września, 2023
Strona głównaAktualnościSzutry w Słomczynie na zakończenie wakacji

Szutry w Słomczynie na zakończenie wakacji

Na zakończenie okresu wakacyjnego (30 sierpnia) zapraszamy do udziału w III rundzie Pucharu Toru Słomczyn. Impreza organizowana przez Automobilklub Rzemieślnik kierowana jest do kierowców zawodowych jak i amatorów. Prosta formuła na terenie Słomczyna praktycznie bez dojazdówek. Nawierzchnia prób szutrowa lub mieszana. Można startować z pilotem lub bez bowiem próby są proste nawigacyjnie w naturalnym terenie bez zbędnego kluczenia wokół pachołków.

Na torze i pobliskich placach wytyczono trzy próby. Każdy uczestnik musi pokonać je trzy razy w dowolnie wybranej przez niego kolejności. Warunkiem jest ukończenie trasy w wyznaczonych przez organizatora ramach czasowych.

Do dyspozycji uczestników jak i zespołów zostanie oddany park maszyn przy torze, będzie to centrum imprezy gdzie znajduje się biuro oraz grzybek do dyspozycji także kibiców. Zapraszamy również do kibicowania bowiem w Pucharze Toru Słomczyn można zobaczyć naprawdę ciekawe auta efektownie pokonujące trasę na luźnej nawierzchni. Wszystkie próby są w zasięgu pieszym od parku maszyn.

Zgłoszenia chętnych do startu przyjmowane są drogą elektroniczną do 27 sierpnia na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Później jeśli ktoś będzie chciał dołączyć do naszej imprezy będzie mógł zgłosić się w dniu imprezy, ale musi to zrobić przed zakończeniem BK.

Startować można seryjnymi pojazdami jak i autami sportowymi. Wymogi wobec pojazdów to obowiązkowe ubezpieczenie OC i dodatkowo NNW. Jeśli auto zostało zbudowane do sportu to wystarczy książeczka sportowa. Analogicznie z kierowcami, powinni posiadać albo prawo jazdy albo licencję sportową.

Puchar Toru Słomczyn jest eliminacją Mini Max Rally w skład którego wchodzą imprezy organizowane przez Automobilkluby: Rzemieślnik, Królewski i Polski.

Więcej informacji na stronie organizatora:

http://www.ak-rzemieslnik.pl/wydarzenie,258,Puchar_Toru_Slomczyn.html

lub na wydarzeniu Facebook:

http://www.facebook.com/events/347315372084960/

inf. pras.

NOWOŚCI

Rajd Chile 2023. Wyniki po pierwszej pętli

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

Bracia Lempertowie z jednakową ilością punktów przed finałem 318is Cup PL

Marcin Lempert odniósł swoje szóste zwycięstwo w sezonie 2023 318is Cup PL, które pozwoliło mu zrównać się...

Drabent odnosi kluczowe zwycięstwo w walce o tytuł WORK STUFF Super S Cup

Jerzy Drabent odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu finałowej rundy WORK STUFF Super S Cup na Torze Poznań....

Zielonka wygrywa piątkowe WSMP

Jacek Zielonka zamienił pole position na zwycięstwo w przedostatniej rundzie sezonu 2023 Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na...

Emocje od pierwszych metrów, trwa rywalizacja w Rajdzie Chile

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here