Wrak Race Silesia Kraków Edition III

Kolejna edycja wyścigów WARK RACE Silesia Kraków Edition ruszy już 22-go czerwca o godzinie 9:00 na Autodromie przy ulicy Rzepakowej w Krakowie. Wyścigi WRAK RACE Silesia na dobre zadomowiły się w Krakowie: poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno zawodników, jak i kibiców. Jak zwykle czeka 9 emocjonujących wyścigów, w których zmierzą się przeróżne samochody – od Opli, przez Daewoo po Polonezy czy wysłużone BMW.

WRAK RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów, które „lata świetności” mają już za sobą. Każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbędą się 15-minutowe półfinały i emocjonujący finał.

Na liście startowej – obok stałych uczestników i zespołów – pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe – organizator stara się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach – współpracuje z kampanią społeczną „Prowadzę, jestem trzeźwy”, Drogowym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, a przed rozdaniem nagród ratownicy z Multi Trans-Med zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Patronat medialny imprezy zapewniają: telewizja TVS, Antyradio, portale wkrakowie.pl, siescigam.pl, oraz rajdymalopolska.com.

Partnerami imprezy są: Fundacja „Mam Marzenie”, „Prowadzę jestem trzeźwy”, Multi Trans-Med, DOPR.

Tak jak podczas poprzedniej edycji, na terenie CK Autodromu będzie dostępne stoisko gastronomiczne. Bilety dostępne będą w kasach w dniu imprezy, w cenie 10,00 PLN.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie organizatora: www.wrak-race.pl.

inf. pras.