czwartek, 8 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościWrak Race Silesia Kraków Edition III

Wrak Race Silesia Kraków Edition III

Kolejna edycja wyścigów WARK RACE Silesia Kraków Edition ruszy już 22-go czerwca o godzinie 9:00 na Autodromie przy ulicy Rzepakowej w Krakowie. Wyścigi WRAK RACE Silesia na dobre zadomowiły się w Krakowie: poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno zawodników, jak i kibiców. Jak zwykle czeka 9 emocjonujących wyścigów, w których zmierzą się przeróżne samochody – od Opli, przez Daewoo po Polonezy czy wysłużone BMW.

WRAK RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów, które „lata świetności” mają już za sobą. Każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbędą się 15-minutowe półfinały i emocjonujący finał.

Na liście startowej – obok stałych uczestników i zespołów – pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe – organizator stara się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach – współpracuje z kampanią społeczną „Prowadzę, jestem trzeźwy”, Drogowym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, a przed rozdaniem nagród ratownicy z Multi Trans-Med zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Patronat medialny imprezy zapewniają: telewizja TVS, Antyradio, portale wkrakowie.pl, siescigam.pl, oraz rajdymalopolska.com.

Partnerami imprezy są: Fundacja „Mam Marzenie”, „Prowadzę jestem trzeźwy”, Multi Trans-Med, DOPR.

Tak jak podczas poprzedniej edycji, na terenie CK Autodromu będzie dostępne stoisko gastronomiczne. Bilety dostępne będą w kasach w dniu imprezy, w cenie 10,00 PLN.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie organizatora: www.wrak-race.pl.

inf. pras.

 

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Sprinty w F1 2023 – oficjalna lista potwierdzona

Sprinty w F1 2023 odbędą się sześć razy
Sprinty w F1 odbędą się w sezonie 2023 dwa razy częściej. Włodarze Formuły 1 potwierdzili oficjalną listę...

Zandvoort zostaje w kalendarzu F1. Grand Prix Holandii do 2025 roku

Zandvoort pozostaje w F1 do 2025 roku
Zandvoort nadal będzie gospodarzem Grand Prix Holandii. Władze F1 potwierdziły, że holenderski tor zostanie w kalendarzu przez...

Sebastian Vettel wróci do F1? Co będzie robił?

Sebastian Vettel
Sebastian Vettel dopiero kilka tygodni temu pożegnał się z F1 w roli kierowcy. Tymczasem w kuluarach pojawia...

Tor Poznań ugości… wyścigi ciężarówek FIA ETRC

FIA ETRC
To już oficjalna wiadomość. Na Tor Poznań zawitają... wyścigi ciężarówek! Obiekt w wielkopolsce zostanie gospodarzem czwartej rundy...

Maserati odsłoniło Tipo Folgore – swój pierwszy, elektryczny bolid

Stało się. Maserati przeszło już na elektryczną, motorsportową stronę mocy. W Modenie pokazano światu malowanie elektrycznego bolidu...

NAJPOCZYTNIEJSZE