piątek, 22 września, 2023
Strona głównaAktualnościWrak Race Silesia Kraków Edition III

Wrak Race Silesia Kraków Edition III

Kolejna edycja wyścigów WARK RACE Silesia Kraków Edition ruszy już 22-go czerwca o godzinie 9:00 na Autodromie przy ulicy Rzepakowej w Krakowie. Wyścigi WRAK RACE Silesia na dobre zadomowiły się w Krakowie: poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno zawodników, jak i kibiców. Jak zwykle czeka 9 emocjonujących wyścigów, w których zmierzą się przeróżne samochody – od Opli, przez Daewoo po Polonezy czy wysłużone BMW.

WRAK RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów, które „lata świetności” mają już za sobą. Każdy z zawodników ma do pokonania 30 minut na torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbędą się 15-minutowe półfinały i emocjonujący finał.

Na liście startowej – obok stałych uczestników i zespołów – pojawią się Panie oraz nowi zawodnicy z różnych regionów kraju.

WRAK RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe – organizator stara się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach – współpracuje z kampanią społeczną „Prowadzę, jestem trzeźwy”, Drogowym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym, a przed rozdaniem nagród ratownicy z Multi Trans-Med zaprezentują podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

Patronat medialny imprezy zapewniają: telewizja TVS, Antyradio, portale wkrakowie.pl, siescigam.pl, oraz rajdymalopolska.com.

Partnerami imprezy są: Fundacja „Mam Marzenie”, „Prowadzę jestem trzeźwy”, Multi Trans-Med, DOPR.

Tak jak podczas poprzedniej edycji, na terenie CK Autodromu będzie dostępne stoisko gastronomiczne. Bilety dostępne będą w kasach w dniu imprezy, w cenie 10,00 PLN.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie organizatora: www.wrak-race.pl.

inf. pras.

 

NOWOŚCI

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

Verstappen najszybszy w skróconym FP2 na Suzuce

Verstappen Grand Prix Japonii FP2
Max Verstappen uzyskał najlepszy czas okrążenia podczas drugiej sesji treningowej przed Grand Prix Japonii. Kierowca Red Bulla...

Verstappen wraca na pierwsze miejsce

Grand Prix Singapuru było bardzo niecharakterystyczne dla Maxa Verstappena, który nie był najszybszy w żadnej sesji rozegranej...

Hubert Laskowski wraca za kierownicę rajdówki

Hubert Laskowski powraca za kierownicę Fiesty Rally3! Młodemu zawodnikowi z Dolnego Śląska udało się przełamać finansowy marazm,...

Simracing na wielkim ekranie dzięki ekipie Pitlane Esports

Pitlane
Jedna z największych galerii handlowych w Polsce. Dziesiątki tysięcy klientów i spacerowiczów, a w samym centrum uwagi......

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here