środa, 6 grudnia, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaNA TOPIEWypadek na planie Top Gear. BBC zawiesza produkcję

Wypadek na planie Top Gear. BBC zawiesza produkcję

Wypadek jednego z prezenterów programu Top Gear spowodował, że stacja BBC postanowiła zawiesić produkcję popularnego show. Zdjęcia do kolejnych odcinków wstrzymano na czas nieokreślony.

Wypadek na planie 34. sezonu Top Gear sprawił, że nowe odcinki nie pojawią się zbyt szybko na antenie BBC. Brytyjska stacja telewizyjna poinformowała o bezterminowym zawieszeniu zdjęć. Jeden z prezenterów ucierpiał podczas produkcji. W związku z powyższym uruchomiono dochodzenie w tej sprawie.

Zobacz: Ekipa „The Grand Tour” w Polsce. Hammond rozbił swój samochód

Andrew „Freddie” Flintoff uległ wypadkowi podczas jazdy trójkołowym Morganem Super 3 na torze Dunsfold. Do zdarzenia doszło 13 grudnia 2022 roku. Samochód wpadł w poślizg przy wysokiej prędkości, a następnie dachował. Eks-kapitan reprezentacji krykieta oraz członek ekipy filmowej byli odpowiednio zabezpieczeni, ale samochód nie miał fabrycznego dachu.

Prezentera Top Gear przetransportowano z obrażeniami twarzy i złamanymi żebrami śmigłowcem do szpitala. Brytyjskie źródła informują, że wstępne dochodzenie przeprowadzone przez BBC nie wykazało nieprawidłowości na planie programu. Stacja postanowiła wykorzystać sytuację, żeby ulepszyć standardy bezpieczeństwa podczas zdjęć.

Więcej informacji ze świata motorsportu znajdziesz na stronie głównej rallyandrace.pl

Były sportowiec nie wyklucza rezygnacji z prowadzenia telewizyjnego show. Na razie zawiesił aktywność w mediach społecznościowych. Nie informuje swoich fanów na temat stanu zdrowia. To już kolejny wypadek Flintoffa na planie Top Gear. Kilka lat temu stracił kontrolę przy prędkości 200 km/h w trójkołowcu. Na szczęście obyło się bez obrażeń.

Jędrzej Stoner
Jędrzej Stonerhttps://rallyandrace.pl/author/bboner/
Redaktor. Lubi wysokie obroty, sztywne zawieszenia, krótkie przełożenia, kosmiczne przyspieszenia.

NOWOŚCI

SuperOES Toru Kielce wspiera juniorów! Ich opiekunem Miko Marczyk

Automobilklub Kielecki organizujący SuperOES na Torze Kielce wzmacnia wsparcie dla juniorów, których opiekunem zostanie topowy polski kierowca...

Zielona Oliwka kończy sezon 2023 zwycięstwem na Karowej

Hubert Kowalczyk i Jarosław Hryniuk zakończyli sezon 2023 w najlepszy możliwy sposób. Załoga Peugeota 208 Rally4 zajęła...

Andreas Mikkelsen potwierdził rozstanie ze Skodą i Toksportem?

Mikkelsen
W ostatnich dniach internet aż huczy od plotek o ewentualnym powrocie świeżo upieczonego czempiona WRC2 na łono...

Szilveszter Rallye (Rajd Sylwestrowy) – kultowa impreza na Węgrzech

Rajd Sylwestrowy
Kultowa węgierska impreza Szilveszter Rallye, w Polsce znana potocznie jako "Rajd Sylwestrowy" pojedzie w dniach 27-29 grudnia.

Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Sam Jeremy Clarkson zdradza prawdę

Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Jeremy Clarkson Clarksons Farm farma Clarksona
Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Główny bohater - Jeremy Clarkson nie ukrywa odpowiedzi na to pytanie. Nie...

NAJPOCZYTNIEJSZE