BILSTEIN z Gosią Rdest na Warsaw Motor Show 

  • Od 25 do 27 października w podwarszawskiej hali Ptak Expo odbędzie się kolejna edycja Warsaw Motor Show.
  • Do odwiedzenia Strefy Gwiazd zaprasza Gosia Rdest i BILSTEIN.

Podczas inauguracji tegorocznego sezonu wyścigowego Gosia Rdest zaprezentowała SEAT-a Leona Racer, na którym znalazło się logo BILSTEIN. Tym samym nastąpiło oficjalne potwierdzenie rozpoczęcia współpracy w sportach motorowych. Ścisłej współpracy, bowiem zawieszenie auta zostało zmodyfikowane poprzez montaż amortyzatorów BILSTEIN z serii MDS. Zostało ono dobrane według wytycznych zespołu mechaników przygotowującego SEAT-a do sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Jego finisz był pasjonujący – podczas ostatniej rundy zabrakło dosłownie kilku punktów do najwyższego stopnia podium. Paradoksalnie, stał za tym niespodziewany awans Gosi Rdest do międzynarodowego cyklu W Series. Część startów pokrywała się z terminami WSMP, co było równoznaczne z absencją.

Okazją do podsumowania współpracy Gosi Rdest z BILSTEIN będzie piąta edycja Warsaw Motor Show. Na przygotowanym stoisku w centralnym miejscu stanie SEAT Leon Racer. Obok niego zostanie zaprezentowana oferta elementów zawieszenia – od standardowych amortyzatorów B4 z serii Replacement, poprzez ich odpowiedniki o wyższych parametrach użytkowych B6 Performance, poprzez miechy powietrzne B3 Airmatic, do kompleksowych rozwiązań przeznaczonych do tuningu i motorsportu. Do dyspozycji zwiedzających będą również eksperci techniczni BILSTEIN.

Oczywiście to nie jedyne atrakcje przygotowane na targi, ale warto przekonać się o tym na miejscu – w hali F, która została nazwana Strefą Gwiazd. Warsaw Motor Show odbędzie się w dniach 25-27 października w Ptak Expo w podwarszawskim Nadarzynie.