Kuba Przygoński wygrywa w Słomczynie!

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie w rajdzie Baja Italia, Kuba Przygoński najlepszy w Słomczynie. W ten weekend kierowca ORLEN Teamu triumfuje w drugiej rundzie Driftingowych Mistrzostw Polski. Świetny start to również zasługa nowego samochodu Gt86 Lightweight.

 _JAC4689

Kuba Przygoński przekonuje, że zawody w Słomczynie nie należały do najłatwiejszych, ale jest bardzo zadowolony ze swojego startu – „To były wspaniałe zawody, pogoda dopisała, a do tego całe wydarzenie zostało przygotowane na najwyższym poziomie”. Nowy tor w Słomczynie, przyniósł zawodnikowi ORLEN Team szczęście, ale też przysporzył wiele problemów jego konkurentom. „Na początku trasa wydawała mi się łatwa, ale gdy zaczęliśmy po niej jeździć okazało się, że jest tam wiele technicznych odcinków, które wymagały od nas ogromnego skupienia i precyzji.” – powiedział na mecie Kuba Przygoński. „Najbardziej wymagające były pojedynki w parach, które nierzadko toczyły się na milimetry. To ogromna adrenalina, gdy jeździ się tuż obok swojego konkurenta na tak wymagającym, technicznym torze, ale opłacało się czasem zaryzykować”. Przygoński zapewnia, że do jego sukcesu przyczyniły się nie tylko umiejętności, ale też nowy samochód, przygotowany tuż przed zawodami. „Mój nowy Gt86 Lightweight spisał się wspaniale, przy tej okazji chciałem bardzo podziękować całemu zespołowi, który przygotował go perfekcyjnie na te zawody.”

Kuba Przygoński wygrał w klasie PRO. W klasie kobiet zwyciężyła Katarzyna Zdyb. Klasę CHALLENGE wygrał Łukasz Gieras.

Trzecia runda Driftingowych Mistrzostw Polski odbędzie się na torze w Kielcach już 7 i 8 lipca.

_JAC4719 _JAC4720 _JAC4730 _JAC4737 _JAC4740 _JAC4745 IMG_7893 IMG_6890 _JAC4775 _JAC4765 _JAC4762 IMG_8740 IMG_8899 IMG_9753 IMG_9778 IMG_9831

Więcej informacji na www.orlenteam.pl i na Twitterze @TeamORLEN

inf.pras.

Dodaj komentarz