MATEUSZ LENART ZAMYKA PIERWSZĄ TRÓJKĘ

Ostatnie tegoroczne zawody w Polsce dobiegły szczęśliwie do końca. Mateusz Lenart stanął na podium w Zielonej Górze zajmując trzecie miejsce i potwierdzając tym samym swoją świetną dyspozycję. Kierowca prowadził widowiskową walkę, nie obawiając się ataków o lepsza pozycję. Niedzielna czasówka z trzecim czasem, zapewniły mu doskonałe miejsce na starcie pierwszego wyścigu, natomiast pewna i dobra jazda pozwoliły z kolei znaleźć się w ścisłej czołówce obydwóch wyścigów.

Mati Lenart - Zielona Gora Mati Lenart - Zielona Góra Mati Lenart - Zielona

Sezon Pucharu Polski dobiegł końca. W klasyfikacji generalnej ROK CUP Poland Mateusz uplasował się na piątym miejscu, w stawce liczącej ponad 30 zawodników. To był debiutancki sezon Mateusza w kategorii Mini Rok. Warto zaznaczyć, że Mati ścigał się z zawodnikami nawet o dwa lata starszymi od niego i z wieloletnim starzem na torze w tej kategorii. Wyniki świadczą więc o doskonałych umiejętnościach i talencie tego młodego kierowcy wyścigowego.

Mati Lenart -Zielona

Na początku października Mateusz wybiera się do Włoch, gdzie będzie przygotowywał się do Finału Światowego, który odbędzie się na torze South Garda Karting.

Tor Zielona Góra

inf.pras.

 

Dodaj komentarz