Podlaski Rally Sprint po raz kolejny!

Już za niespełna dwa tygodnie po raz kolejny spotkamy się na szutrowych trasach na Podlasiu. Podlaski Rally Sprint czyli szósta runda Szuter Cup zagości w Białymstoku i okolicy To finałowa odsłona tegorocznego cyklu, która mamy nadzieję przyniesie kibicom i załogom wiele emocji.

podlaski rally sprint logo

15 października na szutrowych trasach przygotowanych przez Automobilklub Podlaski załogi uczestniczące w Szuter Cup 2016 wyjadą na odcinki specjalne w Lewickich i Bogdańcu. Organizatorzy przygotowali 46 kilometrów OS, które z pewnością będą efektowne dla oglądających, jak i wymagające dla uczestników. To już kolejna impreza pucharu Szuter Cup na Podlasiu w tym sezonie. Rajd Podlaski w maju otworzył ten szutrowy cykl. Teraz Podlaski Rally Sprint go zakończy. Mamy nadzieję, że najbliższa impreza Automobilklubu Podlaskiego przyciągnie na trasę wielu kibiców i zgromadzi na starcie wiele załóg.

Bazą październikowego Podlaskiego Rally Sprintu będzie nowy kampus Uniwersytetu w Białymstoku. W uniwersyteckim Centrum Kultury będzie umiejscowiony również serwis dla załóg. To właśnie stamtąd załogi ruszą do rywalizacji na dwóch odcinkach specjalnych powtórzonych trzykrotnie. W sumie zawodnicy będą mieli do przejechania 46 kilometrów szutrów, a cała trasa rajdu z dojazdówkami zamknie się w niemal 1 kilometrach.

Organizatorzy mają nadzieję, że ostatnia runda Szuter Cup to kusząca propozycja dla fanów szutrowych tras. Warto odwiedzić trasę Podlaskiego Rally Sprintu w październiku.

plakat-PRS-ost-fb

Wszystkie potrzebne materiały znajdziecie na stronie Automobilubu Podlaskiego, lub na fan page wydarzenia na facebooku.

inf.pras.

Dodaj komentarz