Rajdowe Kryterium Orlika 2015 za nami.

W dniach 29-30 sierpnia 2015 w Przasnyszu odbyła się IV Runda Mistrzostw Okręgu Warszawskiego PZM w KJS czyli Rajdowe Kryterium Orlika 2015.

IMG_7879

W rajdzie wystartowało 43 zawodników. Podczas dwóch dni zmagań uczestnicy mieli do pokonania 13 prób sportowych o łącznej długości 13 kilometrów. Największe emocje wśród zawodników i zainteresowanie mieszkańców Przasnysza i okolic wzbudziły odcinki zlokalizowane na terenie wyłączonych z ruchu dróg publicznych. W sobotę odcinek Waliszewo, a w niedzielę Power Stage Orlika przyciągnęły kilkuset kibiców. Trasy były zarówno szybkie jak i techniczne. Kilka załóg z powodu awarii nie osiągnęło mety, ale Ci co dojechali bardzo chwalili organizację imprezy oraz jej poziom sportowy.

IMG_7896

 

IMG_7890

Zwycięzcą rajdu został Rafał Bańka z żoną Joanną w roli pilota jadący Subaru Legacy, II miejsce zajęła załoga UTR Rally Team Igor Bartołd i Mateusz Olszewski w BMW E30, III lokata w klasyfikacji generalnej przypadła Grzegorzowi Tobolskiemu i Mariuszowi Kaczmarczykowi w Subaru Imprezie.

IMG_8007

 

IMG_7655

Organizatorzy pragną serdecznie podziękować Urzędowi Miasta w Przasnyszu z Burmistrzem Waldemarem Trochimiukiem na czele oraz firmie Iv one za pomoc i wsparcie podczas organizacji największej tego typu imprezy na północnym Mazowszu.

IMG_8042

inf.pras.

Dodaj komentarz