Rajdowe sukcesy BIZOLA

Ostatni weekend sierpnia dostarczył miłośnikom motoryzacji niezapomnianych wrażeń, a to za sprawą 41. Rajdu Kormoran. Został on rozegrany na malowniczych, szutrowych trasach w okolicach Mikołajek.

17a

Podczas sobotniego otwarcia imprezy zawodnicy podkreślali, że nie mogą doczekać się rywalizacji na odcinkach specjalnych, znanych z Rajdu Polski. Pogoda dostarczyła dodatkowych wrażeń, ponieważ od samego rana nad Mikołajkami gromadziły się chmury, z których zaczęło intensywnie padać. Odcinki stały się śliskie, a zawodnicy porównywali jazdę na rajdzie do ślizgania się po lodzie. Jednak ten pogodowy kaprys, nie miał najmniejszego wpływu dobrą zabawę i klimat imprezy. Fantastyczny nastrój towarzyszył zawodnikom także na mecie. Rajd ukończyło 25, spośród 28 załóg, które stanęły do rywalizacji.

Powody do radości miała firma BIZOL – oficjalny partner olejowy Rajdu Kormoran. Dwie załogi jadące w barwach BIZOL-a stanęły na podium. I miejsce w klasie RWD zajęli Paweł ZAKRZEWSKI / Mateusz MARTYNEK ( BMW 130i), natomiast III miejsce w klasie K1 wywalczyli Bogdan JANKOWSKI / Grzegorz ROCHNA BMW E30.

24a

O BIZOL

BIZOL jest niemieckim producentem olejów silnikowych i płynów technicznych. Firma powstała w 1998 roku w Berlinie. Marka BIZOL jest własnością jej założyciela – Borisa Tatievskiego, a zarządzana jest przez holding BITA Trading GmbH. Produkty BIZOL są dziś sprzedawane w 75 krajach. Dzięki dynamicznej ekspansji światowych rynków, do końca 2018 roku firma obecna będzie w 100 państwach na 5 kontynentach. 

inf.pras.

Dodaj komentarz