Sodikart World Series wkracza do Tarnowa!

SWS czyli Sodikart World Series jest to największa ogólnoświatowa liga kartingowa, skupiająca tory kartingowe z wózkami Sodikart. Zgłoszeni kierowcy w ramach projektu, biorąc udział w lokalnych, krajowych zawodach zdobywają punkty. Ci, którzy nazbierają ich najwięcej to zakwalifikują się do międzynarodowych zawodów SWS i będą reprezentować nasz kraj na finale światowym.

liga SWS 2016 SWS-tor_baner

Również w Tarnowie na obiekcie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Torze Speed Race Tarnów będzie można powalczyć o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej tej niezwykle prestiżowej ligi na świecie.

Chcąc startować w SWS należy najpierw założyć w bardzo łatwy sposób i zupełnie darmowo konto kierowcy na stronie:
http://www.sodiwseries.com/en/become-sws-driver.html

Następnie śledzić wydarzenia na wybranych torach kartingowych w kraju i zdobywać punkty podczas SPRINT CUP, ENDURANCE CUP oraz JUNIOR CUP.

Niebawem SPRINT CUP będzie połączony z zawodami na Speed Race Tarnów, a pierwsze zawody odbędą się już pod koniec maja 2016.

Będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich zawodach zaliczanych do klasyfikacji SWS w Polsce. Mamy nadzieję że chętnie będziecie walczyć o punkty w 2016 roku i godnie reprezentować Polskę na światowym finale SWS.

Bez żadnych ograniczeń czasu, miejsca, na najbliższym torze w Twojej okolicy, na najbardziej prestiżowych torach świata, rywalizuj na własną rękę lub z przyjaciółmi.

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji na naszym krajowym kartingowym podwórku, a następnie również na międzynarodowym.

inf.pras.

Dodaj komentarz