wtorek, 7 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaDriftBartosz Ostałowski - best moments!

Bartosz Ostałowski – best moments!

Do sieci trafiła właśnie kompilacja najlepszych momentów II Wicemistrza Polski w drifcie z 2019 roku. Jest co podziwiać!

Bartosz Ostałowski, II Wicemistrz Polski w drifcie z 2019 roku, to jedyny na świecie profesjonalny kierowca sportowy, który swój samochód prowadzi… przy użyciu stopy. Posiada międzynarodową licencję wyścigową FIA i z sukcesami rywalizuje na równych zasadach ze sprawnymi kierowcami w Driftingowych Mistrzostwach Polski oraz ligach europejskich. Jego determinację i talent doceniają ludzie na całym świecie. Bartosz udowadnia, że niemożliwe nie istnieje, inspirując innych do pokonywania własnych barier.

Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć kalendarz Drift Open na sezon 2022

Na opublikowanym filmie zobaczyć możemy między innymi: nagrania programu Grand Tour z Richardem Hammondem, drift pomiędzy bolidami Formuły 1 z Nico Hulkenbergiem, spotkanie z Kenem Blockiem i wiele więcej. Zapraszamy Was też do odwiedzenia oficjalnego kanału Bartka – No Hander by Bart Ostałowski. Zapinamy pasy i oglądamy!

Marcin Maksymiuk
Miłośnik i wielki fan imprez amatorskich, w szczególności KJS/SKJS, rajdów regionalnych i rallycrossu. Zaczynał w KJSach na prawym fotelu. Fotograf i reporter wydarzeń motorsportowych.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

Niespodzianka Rajdu Barbórka – Michał Ratajczyk

Przejazdy załogi Michał Ratajczyk i Jędrzej Szcześniak to zaskoczenie i nie mała sensacja bardzo dobrej formy podczas...

Moto-Mikołaj Rzeszów 2021 – video

Moto Mikołaj Rzeszów 2021
Moto-Mikołaj organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się w tym roku 5 grudnia. Impreza odbyła się w formie...

Andrea Adamo kończy współpracę z Hyundai Motorsport

Andrea Adamo
Andrea Adamo ze skutkiem natychmiastowym przestaje pełnić funkcję szefa sportowego Hyundaia. Poinformował o tym oficjalnie Hyundai Motorsport....

Toyota Yaris GR Sport, czyli wersja poprawiona już w Europie

Toyota zaprezentowała nowego Yarisa GR Sport. Nowe auto wzbogaca linię modelową GR Sport w Europie, ale niestety...

NAJPOCZYTNIEJSZE