Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Sam Jeremy Clarkson zdradza prawdę

350
Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Jeremy Clarkson Clarksons Farm farma Clarksona

Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona? Główny bohater – Jeremy Clarkson nie ukrywa odpowiedzi na to pytanie.

Nie tak dawno czekaliśmy na jakieś wieści zdradzające trzeci sezon Farmy Clarksona, a już w wymowny sposób komunikowana jest informacja w social mediach Prime Video będąca odpowiedzią na pytanie zawarte w tytule tego artykułu.

Trzeci sezon Farmy Clarksona

Na Clarksons Farm S03E01 czekamy już dłuższą chwilę. Początkowo informowano, że pojawi się w 2023 roku, później, że na koniec 2023 roku, a dziś, w grudniu 2023 doszukujemy się wieści o „najbliższych miesiącach”. Czekamy zatem nadal z ogromną niecierpliwością

Czwarty sezon Farmy Clarksona

Mimo braku konkretów o trzeciej serii, Fozia Khan będąca szefową działu programów rozrywkowych w Amazon Studios oficjalnie komunikuje, że zdjęcia do nowych odcinków rozpoczną się wkrótce. Trzeci sezon jest już nakręcony, zdjęcia zwiastują więc kolejną, czwartą część, której wypatrywać należy w 2025 roku.

Zobacz również: Amazon Prime nie chce Clarksona?

W ciekawej zapowiedzi video wziął udział nawet sam Jeremy Clarkson wraz z innymi postaciami znanymi z Diddly Squat. W zajawce zobaczymy żonę Jeremy’ego i nieodzownego towarzysza, pomocnika i często ratującego sytuację młodzieńca jakim jest Kaleb.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Prime Video UK & IE (@primevideouk)

Data? Również pozostaje na ten moment tajemnicą.

O Farmie Clarksona pisaliśmy już na łamach Rallyandrace.pl, podobnie jak i o innych seriach, w których zdecydowanie pierwsze skrzypce gra Jeremy Clarkson. Jeśli Ty oczekujesz na The Grand Tour, którego zwolennikami nie są pozostali członkowie rodziny, a rolniczych przygód Twojego ulubionego bohatera jeszcze nie widziałeś… Odpal pierwszy sezon Farmy Clarksona z rodziną, gwarantujemy, że zanim się obejrzysz to przebrniecie przez dwie serie i zadacie sobie to samo pytanie co członkowie naszej redakcji. Kiedy trzeci sezon Farmy Clarksona? Czy będzie czwarty sezon Farmy Clarksona?