Grzegorz Bonder sprzedaje swoje Clio Rally4

176
Clio
fot. Łukasz Kos

Grzegorz Bonder zdecydował się na sprzedaż swojego Renault Clio Rally4. Francuską „ośkę” wystawiono za kwotę 78 000 euro.

Clio wystawione przez Grzegorza Bondera jest w perfekcyjnym stanie, w pełni gotowe na trudy rajdowej kampanii 2024. Samochód posiada pełną specyfikację szutrową i asfaltową, w ostatnim czasie przeszedł obszerną rewizję w serwisie Rallytechnology. Silnik, skrzynia i napędy przejechały 900 kilometrów oesowych. Cena podana w ogłoszeniu: 78 000 euro.

Zobacz też: PZM: „Nie chcieliśmy uderzać w żadną grupę, a rozwiązać palący problem”

W sezonie 2023 Bonder wziął udział w jedynie trzech, oficjalnych imprezach. Na trasie 51. Rajdu Świdnickiego wywalczył drugie miejsce w klasie 4, do ostatniego metra bijąc się o zwycięstwo. Na jego prawym fotelu zasiadał wtedy Kamil Heller. 46-latek powtórzył ten rezultat na szutrach 42. Rajdu Podlaskiego, z Pawłem Pochroniem w roli „umysłowego”. Niestety, tegoroczną rywalizację zatrzymały problemy na Rajdzie Małopolski. Triumfator Pucharu PZM 2005 zdecydował się zawiesić starty z powodów budżetowych, biznesowych oraz prywatnych. Mamy nadzieję, iż Grzegorz powróci za rok w… zupełnie nowym aucie!

Więcej informacji o Renault Clio Rally4 znajdziecie w ogłoszeniu na rallycarsforsale.net.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.