1. OMV Dolnośląski Mistrz Kierownicy 2024 [wideo]

Ekipa Rościszów Rally Video udostępniła w sieci kilkuminutową relację z 1. rundy cyklu OMV Dolnośląski Mistrz Kierownicy 2024.

Inauguracyjna runda amatorskiego czempionatu składała się z ośmiu prób sportowych, w tym jednej zupełnie nowej, zlokalizowanej na terenie firmy Savpol. Z około 60 zapisanych załóg najlepsi okazali się Dominik i Piotr Wołowcowie z Hondy Civic. Dominik nie posiada jeszcze prawa jazdy, rywalizując w specjalnie przygotowanej, juniorskiej kategorii. Drugą lokatę wywalczyli Kulej i Matecki, zaś podium uzupełnili Piątek/Piątek w Peugeocie 206. „Generalkę” premierowej rundy OMV Wałbrzyskiego Mistrza Kierownicy znajdziecie tutaj.

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

W sezonie 2024 odbędzie się aż sześć odsłon cyklu Wałbrzyskiego Mistrza Kierownicy. Po inauguracyjnym spotkaniu 18 lutego, stawka amatorskiego czempionatu organizowanego przez Walim Rajdowy spotka się jeszcze 24 marca, 12 maja, 7 lipca, 15 września oraz 3 listopada. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy na walimskiegoryzonty.pl.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.