Już w majowy weekend na Autodromie w Jastrzębiu koło Radomia, odbędzie się pierwsza tura zawodów Drift Masters Grand Prix 2015.

Mistrzowie kierownicy z Polski i z Europy zmierzą się w dwóch rundach najbardziej widowiskowego sportu samochodowego na świecie.

 

W rywalizacji weźmie udział prawie 40 kierowców. Fani driftingu będą mogli podziwiać umiejętności ubiegłorocznego zwycięzcy zawodów Drift Masters Grand Prix – Piotra Więcka, który jeździ w teamie z Dawidem Karkosikiem. Wspaniałe widowisko zapewni obecność licencjonowanego kierowcy rajdowego i wielokrotnego laureata zawodów na całym świecie – Pawła Treli. Na torze zmierzy się on między innymi z Jakubem Przygońskim – reprezentantem Polski w rajdach Enduro.

006 DM R1-2 l Leaflet DL-page-001 006 DM R1-2 l Leaflet DL-page-002

Majówka na Autodromie w Jastrzębiu, to nie tylko zawody – to atrakcje dla całych rodzin. Organizatorzy zadbali o rozrywkę dla dzieci. Od rana fani motoryzacji będą mogli przyglądać się treningom, przewidziane jest również show dla publiczności. W godzinach popołudniowych będzie można zajrzeć do parku maszyn, by z bliska obejrzeć samochody.

inf.pras.