Kalle Rovanperä… w reklamie McDonald’s

Rajdowy mistrz świata Kalle Rovanperä potrafi się bawić w wolnym czasie. Fin wystąpił w nowej reklamie Toyota Gazoo Racing i McDonald’s.

Klip promocyjny o nazwie DRIFT Twins reklamuje nową serię zabawek dostępnych w japońskiej sieci fast food. To licencjonowane modele Toyota Gazoo Racing, które mają pobudzić wyobraźnię najmłodszych klientów.

Aby pokazać, co dzieje się w umyśle dziecka bawiącego się złotym Yarisem oraz GR86, nagrano spektakularny klip reklamowy pokazujący dwóch kierowców driftujących po parkingu przed restauracją. Na kanale Toyota Gazoo Racing pojawił się także film zza kulis kręcenia reklamy.

Kalle Rovanperä cieszy się w tym roku wolnym czasem, po tym jak postanowił ograniczyć swój program startów w Rajdowych Mistrzostwach Świata WRC. Poza nagrywaniem reklam, dwukrotny i aktualny mistrz weźmie udział chociażby w kilku wyścigach samochodowych. Gdy jednak wsiada z powrotem do rajdówki, wciąż jest murowanym kandydatem do zwycięstwa, co pokazał podczas ostatniego Rajdu Safari w Kenii.

Ken Gushi to profesjonalny kierowca driftingowy startujący w cyklu Formula Drift. Japończyk jest od dłuższego czasu związany z koncernem Toyoty i w ubiegłym roku przesiadł się z Lexusa RC VR4.3 do Toyoty GR86.

Licencjonowane samochodziki Toyoty można znaleźć w japońskich zestawach Happy Meal od wielu lat. Nowa edycja zadebiutuje 12 kwietnia i potrwa pięć tygodni lub do wyczerpania zapasów. Toyoty Rovanpery i Goshiego są częścią kolekcji dziewięciu różnych modeli wyprodukowanych przez firmę Tomica.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata motorsportu, obserwuj serwis RALLY and RACE w Wiadomościach Google.