Porsche 911 GT3 RS w walce ze spóźnieniami na lotnisku

Porsche
fot. Delta Airlines

Cenisz sobie komfort i szybkość podróży, denerwuje Cię chaos związany z przesiadkami i obawa o to, czy zdążysz przejść przez odpowiednią bramkę? Skorzystaj z lini lotniczych Delta Airlines. Do drzwi Twojego samolotu dostarczy Cię… Porsche 911 GT3 RS!

Zaplanowałeś podróż, czeka Cię kilka przesiadek i boisz się, czy zdążysz na następny lot? Pasażerowie korzystający z lotniska Los Angeles International powinni skorzystać z oferty Delta Airlines. Zwłaszcza, jeśli mają uczulenie na nerwowe biegi w poszukiwaniu bramek. Amerykański przewoźnik oferuje dość nietypową opcję. Ci którzy nie lubią stać w kolejce mogą skorzystać z transportu pod drzwi samolotu w najnowszym… Porsche 911 GT3 RS!

Zobacz teżPZM: „Naszym postulatem nie było wprowadzanie „monopolu”

Linie Delta Airlines od dłuższego czasu oferują swoim klientom VIP komfortowy transport, realizowany poprzez kilka egzemplarzy Porsche Cayenne. Do 26 lutego niemieckie SUV-y ustąpią miejsce krwiście czerwonemu Porsche 911 GT3 RS. Dane techniczne samochodu obiecują, że pasażerowie wbiegający na lotnisko na ostatnią chwilę zdążą na swoje loty…

Włosi przetarli szlak

Porsche 911 GT3 RS dysponuje mocą 525 koni mechanicznych, sprint do pierwszej „setki” zajmuje zaledwie 3,2 sekundy. Prędkość maksymalna bestii z Zuffenhausen wynosi około 296 km/h. Ograniczeniem może być kiepska przestrzeń ładunkowa. Delta zagwarantowała jednak, iż większe bagaże dowiezie dodatkowo podstawiony, usportowiony model Cayenne.

Co ciekawe, historii łączących świat awionistyki z motorsportem jest zdecydowanie więcej. Warto nadmienić, że lotnisko w Bolonii od lat korzysta z maszynerii Lamborghini. Włoskie supersamochody cieszą oczy podróżnych na specjalnej strefie muzealno-wystawowej, zaś kilka egzemplarzy modelu Huracan pełni rolę oficjalnych pojazdów „follow me” kierujących ruchem samolotów. Współpraca Delta Airlines z Porsche nie jest jednorazową akcją. Kilka lat temu pasażerów VIP na lotnisku w Atlancie przewoziły bowiem Porsche… 918 Spyder!

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.