wtorek, 28 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościProfiAuto partnerem portalu GSMP.pl

ProfiAuto partnerem portalu GSMP.pl

Już tylko tydzień dzieli nas od 42. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego i rozpoczęcia Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2016.

Foto ProfiAuto - Agnieszka WoBkowicz

Na dobry początek sezonu, mamy dla Was również bardzo pozytywną informację. Portal GSMP.pl w tym roku rozpoczyna współpracę z nowym partnerem, siecią sklepów, hurtowni i serwisów samochodowych – ProfiAuto.

To marka, która już od kilku sezonów gości na trasach wyścigów górskich i sięgała na przestrzeni ostatnich lat po wiele tytułów.

Od GSMP Załuż rozpoczynamy wspólny, długofalowy projekt, który ma na celu poprawę zasięgu w mediach i atrakcyjności cyklu.

Mamy nadzieję, że już wkrótce przyniesie to wymierne korzyści dla nas wszystkich – zawodników, organizatorów i oczywiście kibiców. Chcemy, aby wyścigi górskie rosły w siłę, a dzięki wsparciu ProfiAuto i wszystkim partnerom będziemy stopniowo angażować kolejne siły i wdrażać pomysły.

Już od pierwszego wyścigowego weekendu startujemy z nowym formatem transmisji Live. Będzie można na bieżąco śledzić przebieg wyścigu przez internet. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na Was w Żałużu, od zespołu GSMP.pl i ProfiAuto. Serdecznie zapraszamy, wspólnie z organizatorem Automobilklubem Małopolskim Krosno oraz Polskim Związkiem Motorowym na 42. Bieszczadzki Wyścig Górski.

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Track Day Trophy 2021 – 2 runda, Toruń

Track Day Trophy
To było godne pożegnanie cyklu Track Day Trophy z rundami lotniskowymi. Podczas zawodów na obiekcie Aeroklubu Pomorskiego...

Samochodowe Mistrzostwa Tychów runda VII – ZAPISY

SMT
50 zgłoszeń w dwie godziny po uruchomieniu zapisów! To SMT, czyli Samochodowe Mistrzostwa Tychów runda VII. Zawody...

2 runda EXIDE Puchar Toru Słomczyn 2021 – ZAPISY

Puchar Toru Słomczyn
Ruszyły zapisy na 2 rundę EXIDE Puchar Toru Słomczyn 2021, która odbędzie się 09.10.2021. Wpisowe 200 zł...

Samochodowe Igrzyska – 1 runda Nitro Rallycross

W Ameryce wszystko musi być większe i lepsze. Tak samo rallycross. Nie wystarczy formuła rywalizacji bok w...

Simracingowe wyzwanie od Apex One!

W najbliższą środę we wrocławskiej galerii Sky Tower odbędzie się premierowe, simracingowe wyzwanie Apex One. W stolicy...

NAJPOCZYTNIEJSZE

OBRSO

00:45:15