poniedziałek, 6 lutego, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRajdowe sukcesy BIZOLA

Rajdowe sukcesy BIZOLA

Ostatni weekend sierpnia dostarczył miłośnikom motoryzacji niezapomnianych wrażeń, a to za sprawą 41. Rajdu Kormoran. Został on rozegrany na malowniczych, szutrowych trasach w okolicach Mikołajek.

17a

Podczas sobotniego otwarcia imprezy zawodnicy podkreślali, że nie mogą doczekać się rywalizacji na odcinkach specjalnych, znanych z Rajdu Polski. Pogoda dostarczyła dodatkowych wrażeń, ponieważ od samego rana nad Mikołajkami gromadziły się chmury, z których zaczęło intensywnie padać. Odcinki stały się śliskie, a zawodnicy porównywali jazdę na rajdzie do ślizgania się po lodzie. Jednak ten pogodowy kaprys, nie miał najmniejszego wpływu dobrą zabawę i klimat imprezy. Fantastyczny nastrój towarzyszył zawodnikom także na mecie. Rajd ukończyło 25, spośród 28 załóg, które stanęły do rywalizacji.

Powody do radości miała firma BIZOL – oficjalny partner olejowy Rajdu Kormoran. Dwie załogi jadące w barwach BIZOL-a stanęły na podium. I miejsce w klasie RWD zajęli Paweł ZAKRZEWSKI / Mateusz MARTYNEK ( BMW 130i), natomiast III miejsce w klasie K1 wywalczyli Bogdan JANKOWSKI / Grzegorz ROCHNA BMW E30.

24a

O BIZOL

BIZOL jest niemieckim producentem olejów silnikowych i płynów technicznych. Firma powstała w 1998 roku w Berlinie. Marka BIZOL jest własnością jej założyciela – Borisa Tatievskiego, a zarządzana jest przez holding BITA Trading GmbH. Produkty BIZOL są dziś sprzedawane w 75 krajach. Dzięki dynamicznej ekspansji światowych rynków, do końca 2018 roku firma obecna będzie w 100 państwach na 5 kontynentach. 

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Ronde di Andora – dwanaście lat od wypadku, po którym zamarła cała Polska

Ronde di Andora
6 lutego 2011 roku Polska po prostu zamarła. W mediach pojawiły się pierwsze informacje o bardzo poważnym...

Williams zaprezentował matowe barwy FW45 na sezon 2023 F1

Zespół Williams Racing odsłonił barwy swojego samochodu na sezon 2023 F1podczas prezentacji w Grove. Tegoroczny projekt obejmuje...

M-Sport wciąż walczy o Sebastiena Loeba

Choć dawno temu wybrano już ostateczne składy osobowe na sezon 2023, M-Sport nie składa broni. Ekipa Malcolma...

Race of Champions dla kierowców amatorów, zakończenie sezonu ze sportową jazdą w tle

Auto Koło Centrum zaprasza na sportowe zakończenie sezonu 2022. Rozdanie nagród dla najlepszych kierowców ubiegłego sezonu połączone...

Szansa na bezpieczną rywalizację na Autodromie Słomczyn

Już 11 lutego na Autodromie Słomczyn odbędzie się Puchar Toru Słomczyn. To impreza kierowana do kierowców amatorów....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here