środa, 28 września, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRozpoczęcie sezonu SJCAM Super Rally / Puchar Can-am - TOMBET edition w...

Rozpoczęcie sezonu SJCAM Super Rally / Puchar Can-am – TOMBET edition w białym anturażu! Kto zostanie Mistrzem Zimy 2019?

Zimowa edycja SJCAM Super Rally / Puchar Can-am, przy wsparciu firmy Tombet w gminie Sobków (w województwie świętokrzyskim) rozpoczyna nowy rajdowy sezon 2019. Malownicze miejsce nad brzegiem rzeki Nidy z ruinami zamku pamiętającymi czasy założyciela miasta – Stanisława Sobka, już w najbliższy weekend będzie gościło rajdowców z całej Polski.

Wszystko wskazuje na to, że zima w całej okazałości będzie nam towarzyszyła podczas rywalizacji o laur zwycięstwa. W piątek, 11 stycznia, zapraszamy od godziny 15:00 do biura imprezy (Hotel Grafit), gdzie odbędzie się rejestracja zawodników, odbiory administracyjne i badania kontrolne. W sobotę, 12 stycznia dzień rozpocznie się od zapoznania z trasą. Kawalkada rajdówek ruszy spod Szkoły Podstawowej w Sobkowie przy ul. Źródłowej 4 o godzinie 7:45, a następnie o 8:45 odbędzie się odprawa załóg i pierwszy zawodnik przekroczy Start Honorowy o godz. 9:00. Zakończenie i dekorację zwycięzców przewidziano na godzinę 20.00 w Hotelu Grafit.

Dla uczestników przygotowano dwa odcinki o łącznej długości około 20 km, które będą powtarzane kilkakrotnie. Firma oponyquad.pl ufundowała dwa komplety opon dla zwycięzców klas Quad 2×4 i Quad 4×4. Zawodnicy powalczą również o inne wspaniałe nagrody, jak: firmowe ubrania i sprzęty od firmy Taurus Sea Power – dystrybutora pojazdów firmy Can-Am BRP, kamerki sportowe i sprzęt nagłośnieniowy od firmy SJCAM, zestawy oświetlenia LED od Teehonled Polska, pufy od firmy Inflandia, designerską odzież od Customic Sport, kosmetyki samochodowe GS27. Gorące posiłki przygotuje bar Sami Swoi z Oławy.

Będzie zimowo, ale w bazie imprezy nikt na mróz nie będzie narzekał, bo atmosfera na Super Rally jest zawsze gorąca! Tak więc zapraszamy do kibicowania, fotografowania i do zabawy!

W ramach rywalizacji Mistrz Zimy SJCAM Super Rally – Tombet edition 2019 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w  Pucharze Can-Am Super Rally.

HARMONOGRAM WYDARZENIA:

Piątek, 11.01.2019

15:00 – 21:00 – Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów (Hotel „Grafit”)

Sobota, 12.01.2019

7:45 – Objazd trasy przez zgłoszone załogi (zbiórka pod Szkołą Podstawową w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

8:45 – Odprawa zawodników w biurze imprezy (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

9:00 – START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej (SP w Sobkowie, ul. Źródłowa 4).

20:00 – Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom

Mistrz Zimy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom Mistrz Zimy Pucharu Can-Am Super Rally w Hotelu „Grafit”. Przedstawienie projektu Super Rally na 2019 rok.

BAZA NOCLEGOWA ORAZ BIURO WYDARZENIA:

Hotel „Grafit” ****

ul. Kielecka 120

26-085 Kostomłoty Pierwsze k/Kielc

Tel. 41/303 22 25
www.grafithotel.pl

Klasy:

Quad 2×4

Quad 4×4

SSV

SSV Turbo

Sport
Super Sport

Szybcy i wścieki do 130 KM

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów wydarzenia: SJCAM, Sempler, E’NOD Audio, Gmina  Sobków, Firma TOMBET, oponyquad.pl, MAXXIS, Hotel Bania**** Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, TAG Heuer, Can-am, Taurus Sea Power, Teehonled Polska, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, Hiro, NTT System, Inflandia, kosmetyki samochodowe GS27, Line-X, Quersus, eopony4x4.pl, Customic, Rota-Med, Bar Sami Swoi, Hotel Grafit

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i

na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

19 Rajd Włocławski – Choceń 2022 – KJS – zapowiedź

19 Rajd Włocławski - Choceń 2022, będący III Rundą MOB w KJS odbędzie się w niedzielę, 16 października. Zachęcamy do udziału i kierujemy na organizatora - Automobilklub Włocławski.
19 Rajd Włocławski - Choceń 2022, będący III Rundą MOB w KJS odbędzie się w niedzielę, 16...

Best of 6 runda MP Rallycross [wideo]

Najciekawsze sytuacje na Autodromie Słomczyn podczas minionej 6 rundy Mistrzostw Polski Rallycross i Pucharu Polski Autocross. Weekend...

Kajetanowicz po testach przed WRC Rajdem Nowej Zelandii [wideo]

Kajetan Kajetanowicz ma już za sobą szutrowe testy przed WRC Nowej Zelandii. Polska załoga zapoznała się już...

Toyota GT Series Polska – trzecia runda na torze w Kielcach

Dobiega końca drugi sezon Toyota GT Series Polska. W tym roku do zawodów zapisało się ponad 110...

Piotr Więcek przed szansą na tytuł Mistrza Europy w driftingu

W najbliższą sobotę oczy wszystkich kibiców driftingu zwrócone będą na łódzką Moto Arenę, gdzie odbędzie się ostatnia...

NAJPOCZYTNIEJSZE