piątek, 1 grudnia, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościSkierniewice - drift w środku miasta

Skierniewice – drift w środku miasta [nagranie]

Dziś nie napiszemy w tytule jaka to marka auta, napiszemy natomiast, że to kolejny przypadek który należy nagłośnić, aby kierowca poniósł konsekwencje! Skierniewice i drift (a raczej usiłowanie driftu) pod oknami mieszkających przy rynku ludzi.

Biorąc pod uwagę to, że ktoś w ogóle robi takie rzeczy jak na przedstawionym nagraniu, to nie spodziewamy się, że do niego dotrzemy, bo zapewne portale dotyczące motoryzacji i sportów motorowych nie są w obszarze zainteresowań osobnika. Nagłaśniamy jednak sprawę, a każdemu, komu mogą przyjść do głowy podobne „popisy na szosie” mówimy: przemyśl to jeszcze raz.

 

Celowo nie piszemy jaka to marka, aby nie narażać się na komentarze, że tak jak inne media czepiamy się użytkowników konkretnych aut. Film natomiast znów nie przedstawia statecznego Pana w Hyundaiu i20, a… No właśnie.

Zobacz również: Pops and Bangs, popsy, strzały… Najlepsze słowo to obciach.

Apel na Facebooku Pani Justyny Kulig, która opublikowała film:

Już kilka razy zwracałam się z prośba w interpelacjach o zakaz ruchu pojazdów w Rynku od godz 22 do 6 rano. To tylko jeden z filmików jakie dostaję od mieszkańców. Ten akurat z nocy, godzina 4:30. Tak było praktycznie noc w noc przez całe wakacje, weekendy to koszmar dla mieszkańców. Wycie silników, głośne śpiewy i krzyki do białego rana. Mam nadzieję, że uda się jednak przekonać osoby decyzyjne, że zamknięcie rynku to dobry pomysł, zanim stanie się coś złego.

Krzysztof Jażdżyk bardzo liczę na Pana pomoc w tej sprawie.

Godzina 4:30? Rynek w środku miasta?

Szanowny „Panie kierowco”… Serio???

Przyłączamy się do apelu Pani Justyny i czekamy z niecierpliwością na rozwój sytuacji.

Podobne sytuacje już niejednokrotnie pokazywaliśmy na naszym portalu, zawsze podkreślając jedno – umiar! Zachowajcie umiar. Masz stuningowane auto? Chcesz cieszyć się jego mocą? Dźwiękiem? Rób to mądrze i tak aby nie przeszkadzać innym ludziom. Nie będziemy moralizować, że tylko na torze, itd. Rób to mądrze, czyli nie pod oknami ludzi o 4:30.

Darek Rifter
Darek Rifter
W realu introwertyk, w sieci ekstrawertyk. Lubi emocje, lecz w życiu wdraża zdrowy umiar. Pisze nie tylko o motosporcie, ale również o moto plotkach.

NOWOŚCI

Łukasz Borowski: „Mam nadzieję, że zobaczymy się na Karowej!”

Borowski
Łukasz Borowski to stały bywalec superoesów i amatorskich imprez torowych, na których święcił już niejeden triumf. Przed...

Trwa badanie kontrolne przed 61. Rajdem Barbórka

Trwa badanie kontrolne przed 61. Rajdem Barbórka. Jesteśmy na miejscu! Badanie Kontrolne do 61. Rajdu Barbórka zlokalizowane jest...

Czy to koniec The Grand Tour? Nakręcono już ostatni odcinek?

Grand Tour
Wygląda na to, że słowa Clarksona wypowiedziane w 2019 roku okazały się prorocze... Według najnowszych doniesień, Amazon...

61. Rajd Barbórka – utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice

Dosłownie godziny dzielą nas od startu 61. edycji Rajdu Barbórka. Włodarze Warszawy poinformowali o wszystkich utrudnieniach w...

61 Rajd Barbórka – harmonogram i relacje LIVE

Już w sobotę 2 grudnia wielki finał sezonu za sprawą 61 Rajdu Barbórka. W tegorocznej edycji zmierzy...

NAJPOCZYTNIEJSZE