Tarmac Masters 2023 – rusza sprzedaż wyjątkowego albumu

117
Tarmac
fot. Tarmac Masters

Rajdowi kibice z Dolnego Śląska i sympatycy czempionatu Tarmac Masters, mamy dla Was prawdziwą, fotograficzną gratkę! Do sprzedaży trafia właśnie wyjątkowy album przygotowany przez Mateusza Banasia. Na 88 stronach udało się zamknąć istotę tegorocznej, motorsportowej rywalizacji na trasach Tarmaca oraz RSMDŚl.

Za projekt albumu odpowiedzialny jest Mateusz Banaś, znany szerzej pod pseudonimem „Banan Foto”. Jego współpraca z włodarzami Tarmac Masters i Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska zaowocowała wydaniem blisko 90-stronicowej książki w twardej oprawie, w której zamknięto esencję tegorocznej sportowej rywalizacji i rajdowych emocji.

W albumie znalazło się przeszło 300 fotografii Banasia, które okraszono tekstową relacją z poszczególnych rund czempionatu. Na odpowiednich stronach znajdziecie również tabele i statystyki minionej kampanii. „Banan” obiecuje, iż szczególną uwagę poświęcono zarówno załogom startującym w ramach rundy okręgowej, jak i kategorii SKJS. Najlepsi zawodnicy znajdą też swoje nazwiska w pieczołowicie spisanej klasyfikacji generalnej obu „pucharów”. Zdaniem autora, pomimo oczywistych ograniczeń w objętości stron, w albumie znalazły się zdjęcia około 95% załóg. Nawet tych, które wystartowały jedynie w pojedynczych rundach.

Zobacz też: PZM: „Nie chcieliśmy uderzać w żadną grupę, a rozwiązać palący problem”

Z dumą możemy dziś nadmienić, iż redakcja Rally and Race miała swój udział w procesie tworzenia albumu. Nasz redaktor, Jakub Socha, odpowiedzialny był za wsparcie autora w opracowaniu zarówno tekstowych relacji, jak i tabel z klasyfikacją rund oraz „generalki”.

Album w cenie 99,00 złotych zakupić można na oficjalnej stronie cyklu Tarmac Masters. Po więcej rajdowych emocji i wiadomości z odcinków RSMDŚl zapraszamy na rallyandrace.pl.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!