Tarmac Masters 5. Rally Radków – action wideo by RRV

158

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Kolejny sezon asfaltowej rywalizacji w ramach Tarmac Masters przechodzi do historii – za nami finałowa runda, 5. Rally Radków. Ekipa RRV przygotowała prawie dziesięciominutowy skrót z finałowej odsłony Mistrzostw Dolnego Śląska. Zapraszamy na… deszczowy i błotnisty seans!

Po raz kolejny impreza rozgrywana w gminie Radków zamknęła sportową rywalizację w ramach cyklu Tarmac Masters i Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska. Choć sobotniemu zapoznaniu orz ceremonii startu towarzyszyła cudowna, złota jesień, zawodnicy prędko przekonali się jak kapryśna jest górska, dolnośląska pogoda. Chłód i silne opady deszczu powitały stawkę 5. Rally Radków w niedzielny poranek, zmuszając uczestników do rozważnej jazdy. Zwłaszcza, że na asfaltowych trasach nie brakowało… szutrowego łącznika. Bez wątpienia, było to jedno z ciekawszych miejsc dla kibiców.

W ramach rundy okręgowej z kolejnego zwycięstwa cieszyli się Grzegorz Grzyb i Łukasz Zapart. Świeżo upieczony czempion RSMP obronił zeszłoroczną wiktorię i wspiął się na drugą lokatę w królewskiej klasyfikacji PRO. W ramach SKJS najszybsza była drużyna Wlazłowski/Naworol, która zatriumfowała już po raz czwarty z rzędu. Obszerną relację, wraz z podsumowaniem rundy i tabelą znajdziecie w kolejnym, listopadowym wydaniu magazynu Rally and Race. Wyniki dostępne są też na bieżąco w aplikacji Rally Control.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 41. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.