Trzy pokolenia rajdowe – spotkanie z weteranami i młodymi talentami

214
pokolenia
fot. Trzy Pokolenia Rajdowe

W najbliższą sobotę, 9 grudnia, odbędzie się jedno z najciekawszych, rajdowych wydarzeń tego roku – spotkanie „Trzy pokolenia rajdowe”. Do Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie zawita istna śmietanka rodzimej jazdy na opis – legendy minionych dekad, obecni mistrzowie i młode, obiecujące talenty. Wstęp jest całkowicie darmowy, organizator wydarzenia (Grupa Rajdowo-Wyścigowa Rozdziele) zadbał też o profesjonalną transmisję na żywo na antenie Motowizji.

Choć Żegocina jest niewielką wsią położoną w województwie małopolskim, zaś liczba jej mieszkańców nie przekracza… dwóch tysięcy, w najbliższy weekend stanie się… rajdową stolicą Polski! Wszystko to za sprawą kibiców zrzeszonych w Grupie Rajdowo-Wyścigowej Rozdziele i organizowanego przez nich spotkania „Trzy Pokolenia Rajdowe”. Miejscowe Centrum Kultury ugości bowiem weteranów rodzimych odcinków, urzędujących mistrzów i młode talenty, które z powodzeniem mierzą się z polskimi i… zagranicznymi wyzwaniami.

Organizatorzy potwierdzili już, iż gośćmi specjalnymi tego wyjątkowego wydarzenia będą:

  • Sobiesław Zasada
  • Maciej Wisławski
  • Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk
  • Michał Bębenek
  • Jakub Matulka
  • Hubert Kowalczyk
fot. Trzy Pokolenia Rajdowe

Spotkanie otwarte dla wszystkich!

Co istotne, impreza nie jest biletowana, na miejscu mogą pojawić się wszyscy sympatycy świata rajdów. Organizator obiecał, iż widzowie będą mogli zadawać pytania, wchodząc w interakcję z gośćmi. Konferencję poprowadzą Mariusz Süss oraz Michał Błażej Wasilewski.

Organizatorzy konferencji przygotowali sto dwadzieścia miejsc siedzących oraz sto miejsc stojących na dwóch salach. Dodatkowo przed budynkiem żegocińskiego Centrum Kultury, Sportu i Turystyki pojawi się dodatkowy telebim. Ci, którzy niestety nie mogą pojawić się na miejscu będą mogli liczyć na profesjonalną transmisję na żywo na antenie Motowizji. Zgodnie z harmonogramem, relacja rozpocznie się o 14:00 i potrwa przez dwie godziny.

Informacje o spotkaniu „Trzy pokolenia rajdowe” znajdziecie na stronach wydarzenia. Po więcej emocji z rodzimych oraz europejskich oesów zapraszamy Was na rallyandrace.pl.

W Rally and Race cenimy sobie zdanie naszych czytelników. Zachęcamy Was do wyrażania własnych opinii i dyskusji w mediach społecznościowych. Jesteśmy też otwarci na wymianę argumentów. Wspólnie budujmy i wspierajmy społeczność kibiców oraz polski motorsport!